Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

3.6.2009 Pakliže vás zaujal program německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park, přesto se na ně o nadcházejícím víkendu nechystáte, ovšem chytáte signál německé mutace MTV, budiž pro vás malou náplastí alespoň přenosy z prvního zmiňovaného, mimochodem vyprodaného festivalu.
3.6.2009 Organizátoři třetího ročníku slovenského festivalu Terchovský budzogáň, který se uskuteční 14. a 15. srpna v amfiteátru nad Bôrami v Terchové nedaleko Žiliny, pasovali do role headnera americkou kapelu The Offspring.
3.6.2009 Dvanáctý ročník world music festivalu Respect zahájil květnovým koncertem v pražské Akroopoli Brazilec Renato Borghetti, včera jeho program na stejném místě pokračoval vystoupením Nizozemců Zuco 103 a vše vyvrcholí o posledním červnovém víkendu dvoudenním programem pod širým nebem.
3.6.2009 Už tento pátek se otevře festivalový areál a začne další ročník Planet festivalu, který druhým rokem navazuje na akce Go Planet Roxy a Love Planet. Během víkendu se na letišti Čápův Dvůr Aeroklubu Tábor představí přes třicet kapel a DJů.
1.6.2009 České festivalové nabídce bude o nadcházejícím víkendu bez jakýchkoliv pochyb vévodit táborský Planet festival s Klaxons, Orbital, Peter Björn & John nebo Pendulum. V blízkém okolí pak proběhne třeba dvojice Rock am Ring/Rock im Park nebo Selector festival.
1.6.2009 Česká Ibiza, jak bývá občas festival elektronické taneční hudby Mácháč přezdíván, zveřejňuje hlavní část programu svého devátého ročníku, který na pláži u Máchova jezera vypukne v sobotu 22. srpna.
29.5.2009 V podhradí hradu Okoř proběhne v sobotu 6. června jedenáctý ročník festivalu Okoř se šťávou. Na festivalu vystoupí Monkey Business a slovenští No Name, dále potom lídr Tří sester Lou Fanánek Hagen s kapelou Synové výčepu nebo ska skupina Sto Zvířat.
27.5.2009 Dosud si o podobně laděném alternativním festivalu mohlo Česko nechat jen zdát. Teď se ale časy zřejmě mění: zajímavý program přinese GASK Artfest v areálu zrekonstruované Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
27.5.2009 Ačkoliv pro mnohé české příznivce nezávislé muziky bude nakonec přitažlivější debutní Creepy Teepee Festival v Kutné Hoře, v polských Mysłowicích bude paralelně probíhat čtvrtý ročník Off festivalu.
26.5.2009 Už o příštím víkendu proběhne v Táboře Planet festival. Předcházet mu do té doby bude ale ještě dvojice pražských klubových warm-upů. Nejprve to bude avizovaný koncert KMFDM v Lucerna Music Baru a pak ještě zdarma přístupný koncert v Roxy se Southpaw, Fake Tapes a Transglobal Underground DJs.

91-100 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.