Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

22.6.2009 Festival Bažant Pohoda vstupuje do svojho trinásteho ročníka s rovnako vysokými ambíciami, ako v minulosti - ponúknuť divákom kvalitný, zaujímavý a rôznorodý program nielen na hudobných pódiach, ale aj tanečných scénach, divadelných doskách či diskusných fórach.
22.6.2009 Hlavními headlinery letošního ročníku Trutnov Open Air festivalu, který ve svém tradičním areálu Na Bojišti, proběhne od 20. do 23. srpna, budou skotští Primal Scream. Do Česka se vrátí necelý rok po svém klubovém koncertu v pražské Roxy.
21.6.2009 Ve městě je řeka, na ní ostrov a na něm festival se vstupem zdarma, připomíná vám to něco? V české metropoli proběhl o právě končícím víkendu United Islands of Prague a v rakouské se bude obdobná akce odehrávat o tom příštím, ovšem v o něco větším měřítku.
18.6.2009 Pokud jste naše stránky v uplynulých týdnech a měsících sledovali, určitě vám neunikla talentová soutěž kapel Sázavafest Battle. Našli jsme pro vás šestici hudební nadějí a teď vyhlašujeme pro změnu soutěž pro vás, čtenáře. Získat v ní můžete volné vstupy na stejnojmenný festival.
17.6.2009 Festival Nowa Muzyka opouští česko-polské souměstí Český Těšín/Cieszyn a vrací se o pár desítek kilometrů směrem do polského vnitrozemí – do Katowic. V tamním areálu bývalých uhelných dolů návštěvníkům o posledním srpnovém víkendu naservíruje nejsilnější program ve své čtyřleté historii.
17.6.2009 Pesrtý program přinesou nadžánrové United Islands of Prague, elektronickou znovuobnovený Cosmic Trip, zkrátka nepřijdou ani milovníci alternativy a kousek za hranicemi - v Německu a Rakousku - zase velkých rockových hvězd.
15.6.2009 Bratislavský Wilsonic musel pred jeho deviatym ročníkom čeliť hneď niekoľkým problémom: prišiel o hlavného sponzora, musel sa sťahovať z osvedčeného nábrežia Dunaja do len niekoľko sto metrov vzdialenej Incheby a celý svoj line-up zverejnil len niečo viac ako mesiac pred festivalom.
15.6.2009 Po štvrtkovom warmupe sa cez víkend v Bratislave rozbehol festival Wilsonic naplno. Ak chcete vidieť, ako Moderat, Jazzanova, Tim Exile, Junior Boys, Trouble Over Tokyo, For a Minor Reflection alebo The Dead Sea vyzerali, pozrite si našu galériu.
15.6.2009 Milovický Votvírák se snaží budit dojem velkolepého festivalu, ba dokonce se jeho organizátoři nezdráhají používat přívlastku „nej“. Ve své podstatě jde ale vlastně o pouhé praktické školení, po jehož skončení by si každý, kdo s myšlenkou pořádání festivalu koketuje, měl říct jednu krátkou větičku...
15.6.2009 Go west, řekli jsme si v redakci a uskutečnili miniaturní mutaci akce kulový blesk – dvojí přesun směrem na západ. Zatímco slovenská výprava vyrazila na český Planet festival, česká výprava se zabydlela v Německu na festivalu Rock im Park.

71-80 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.