Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

17.4.2009 Po čase se do Česka chystá devětašedesátiletý jamajský reggae a ska zpěvák Derrick Morgan. Jeden z nejúspěšnějších zpěváků svého žánru vystoupí společně s karibsko-africkou kapelou Yard Vibez Crew na festivalu Reggae Ethnic Session.
16.4.2009 Koncem února byl oznámen koncert britské heavy-metalové kapely Motörhead na brněnském Velodromu. Nakonec se ale pořadatelé rozhodli program rozšířit o vystoupení několika dalších kapel a ze samostatného koncertu tak nakonec bude 4. července malý festival - Motörhead Fest.
16.4.2009 V polovině srpna se u našich německých sousedů uskuteční dva festivaly, které by mohly zajmout příznivce nezávislé muziky. V městečku Haldern v Severním Porýní-Vestfálsku to bude 26. ročník tradičního Haldern Popu, v Hamburgu zase 3. ročník festivalu Dockville.
15.4.2009 Českem se v posledních týdnech šířily spekulace o možném koncertu kultovní britské kapely Radiohead a nejinak tomu bylo i v sousedním Rakousku. Tam si Thom Yorke a spol. svou premiéru odbudou na letošním ročníku festivalu Frequency.
12.4.2009 Před nedávnem jsme na našich stránkách zmiňovali comeback britské dvojice Lamb, stejně tak jako účast Patti Smith, Travis, Klaxons, Blind Boys od Alabama nebo Basement Jaxx na letošní Pohodě. Obě informace si teď ale zaslouží jedno doplnění: Lamb totiž na trenčínském festivalu zahrají.
12.4.2009 Kácovský Sázavafest představuje po Mobym a kapelách jako The New York Ska-Jazz Ensemble, Speed Caravan, The Gathering nebo Freak Power dalšího zahraničního hosta letošního ročníku, který se uskuteční od 30. července do 2. srpna.
12.4.2009 Známá skotská novovlnná kapela Ultravox se v letošním roce vrací na koncertní pódia ve své nejslavnější sestavě v čele se zpěvákem Midge Urem. A právě ten se, sice jen v sólovém setu, představí českému publiku na letošním ročníku festivalu Benátská noc.
10.4.2009 Pod hlavičkou táborského Planet festivalu proběhne v pražských klubech během dubna a května pětice warm-up koncertů. Jejich návštěvníci budou mít příležitost zakoupit vstupenku na dvoudenní festival za zvýhodněnou cenu.
10.4.2009 Před nedávnem avizované newyorské duo Thievery Corporation na letošním festivalu Colours of Ostrava nevystoupí. Kapela zrušila celé své evropské turné z důvodu, který je dle udání managementu kapely mimo jejich kontrolu.
7.4.2009 Lákavý program pro příznivce elektronické taneční hudby ohlašují pořadatelé prvního ročníku rakouského Beatpatrol Festivalu, který se uskuteční 24. a 25. července v St. Pöltenu.

141-150 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.