Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

15.5.2009 Německé městečko Kostanz alias Kostnice, ležící při Bodamském jezeru, je našincům známo především jako místo, kde byl upálen Jan Hus. Každoročně se zde ale koncem letních prázdnin koná také festival Rock am See.
13.5.2009 Po první porci jmen v čele s Fatboy Slimem, The Prodigy, Placebo, Buena Vista Social Club nebo Calexico přichází největší středoevropský festival se sérií dalších potvrzených účinkujících, kteří se představí mezi 12. a 17. srpnem na ostrově Óbudai v maďarské Budapešti.
12.5.2009 Královéhradecký festival Rock for People, který se na místním letišti uskuteční od 4. do 6. července, rozšířil svůj program o několik menších zahraničních kapel a zároveň vyhlásil soutěž Udělej si svůj festival, určenou především pro začínající kapely.
11.5.2009 Se začátkem nového týdne opět přinášíme další porci festivalových tipů. Oproti těm předchozím je o něco málo obsáhlejší, což je neklamné znamení rozjíždějící se sezóny letních open-air akcí.
11.5.2009 Polský festival Heineken Open’er, který bude probíhat od 2. do 5. července na letišti v Gdyni, pomalu kompletuje soupisku zahraničních účinkujících. To si ale nikterak neprotiřečí s dosazením dalšího z hlavních headlinerů.
10.5.2009 Na čtyřech scénách bratislavského festivalu Wilsonic se letos objeví téměř šedesát umělců. Svátek všech nadšenců elektronické hudby se odehraje v době od jedenáctého do třináctého června v nově vybudovaném prostoru Summer Incheba Clubu.
7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.
7.5.2009 Švédská rap-metalová kapela Clawfinger bude hlavním lákadlem hudebního programu Olomouckého pivního festivalu, který bude probíhat příští týden - od 13. do 17. května – v areálu dostihového závodiště Lazce v Olomouci.
7.5.2009 Ve středočeském Kolíně se příští sobotu uskuteční druhý ročník akce Fest Blues Kolín, jíž její pořadatelé akci popisují jako festival bluesové a kořeny blues ovlivněné hudby kladoucí důraz na pestrost a neokoukanost z jiných, v Česku každoročně pořádaných hudebních festivalů.
6.5.2009 Sviatok práce na Donaufestivale v rakúskom Kremse priniesol skvostnú kombináciu mien, konkrétne CocoRosie a Antony and the Johnsons. Ako to v ten deň vyzeralo niekoľko kilometrov od Viedne približuje náš report.

111-120 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.