Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
3.8.2009 Co spolu sdílejí Speech Debelle a Roots Manuva? Styl, label, barvu kůže, původ a nově i účast na letošním ročníku polského festivalu Nowa Muzyka. Ten tak dostává další, dubový, rozměr. Novými přírůstky do programu jsou i The Bug a King Cannibal.
30.7.2009 Festival Hrachovka po neúspěchu letošního ročníku končí. Organizátory zaskočila nízká návštěvnost, která se promítla nejen v rozhodnutí do budoucna nepokračovat. Z ní plynoucí nedostatek financí zapříčinil razantní redukci programu druhého festivalového dne.
29.7.2009 Ačkoliv letošní ročník Sázavafestu začíná oficiálně až zítra, už dnes se do středočeského Kácova začínají sjíždět první návštěvníci, pro které je připraven warm-up, který je má rozehřát na hlavní hvězdy festivalu.
28.7.2009 Sázavafest s Mobym a Jimmy Sommervillem, Beseda u bigbítu s Besh o droM a Felixem Kubinem, Letní filmová škola s Dälek, Czech Rock Block se Suzi Quatro či Štěrkovna Open Music s Waltari - to je jen stručný výběr z festivalové nabídky tohoto týdne.
24.7.2009 Kutná Hora otevře během deseti letních dnů své brány „nultému“ ročníku festivalu GASK Artfest. Atraktivní multižánrový program oživí nádvoří Jezuitské koleje v těsném sousedství gotického chrámu sv. Barbory, stejně jako ulice a náměstí starobylého města.
23.7.2009 Druhá časť našej fotogalérie mapuje festival Pohoda od piatkového večera po sobotnú tragédiu. Uvidíte Patti Smith, The Ting Tings, Pendulum, Hadouken!, The Whip, Buraka Som SIstema, Tunng alebo Oi Va Voi.
23.7.2009 Tasov u Veselí nad Moravou přivítá o příštím víkendu sedmnáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu. Hlavně příznivcům alternativní muziky nabídne během dvou dnů koncerty zhruba pěti desítek kapel a interpretů nejen z Česka, ale i ze zahraničí.
22.7.2009 Nabídka na tento týden slibuje akce dlouhodobější - v Náměšťi nad Oslavou stále pokračují Folkové prázdniny a v Uherském Hradišti vypukne Letní filmová škola - i ryze víkendové: hardcoreový Fluff Fest, drum'n'bassový Let it Roll Open Air, bigbítovou Benátskou noc.
21.7.2009 Alespoň pro příznivce nezávislé hudební scény půjde bez pochyb o tuzemskou událost léta. Šestidenní Creepy Teepee Festival, který bude součástí multikulturního GASK Artfestu, vypukne přesně za dva týdny v areálu Jezuitské koleje v Kutné Hoře.

31-40 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.