Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

15.6.2009 Placebo, Slipknot, The Prodigy, Bloc Party, Madness a Sugarplum Fairy - to jsou kapely, které zachycuje druhá část naší fotogalerie z letošního ročníku německého festivalu Rock im Park.
12.6.2009 Bratislavský festival Wilsonic tento rok pripravil v spolupráci s My City i slovensko-maďarský nultý deň festivalu nazvaný Wilsonic Showcases. Z Maďarska sa tu predstavili Uno Y Medio, Žagar a Realistic Crew, zo Slovenska zase The Uniques, Lavagance a Nové mapy.
12.6.2009 Hralo sa na jednom pódiu, prišlo málo ľudí, bola zima, sem-tam celkom drsne zapršalo, line-up bol nie vždy celkom šikovne poskladaný, napriek tomu vystúpili silné mená ako Klaxons, White Lies, Peter Bjorn and John, Orbital alebo Pendulum. Planet 2009.
12.6.2009 Midnight Sun se v severských zemích, především Finsku, slaví již od roku 1316. Lidé opouštějí své domovy a směřují k tisícům finských jezer. Oslavy tradičně neminou ani Českou republiku.
11.6.2009 We Call It Techno, tak zní podtitul třináctého ročníku festivalu elektronické hudby Summer of Love, který se uskuteční 15. srpna na novém místě – ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
10.6.2009 Bavorský Norimberk o uplynulém víkendu hostil festival Rock im Park a protože jsme na něm nechyběli, budeme se za ním postupně poohlížet. Ze všeho nejprve vám nabízíme první část fotogalerie, ve které figurují Limp Bizkit, The Kooks, Guano Apes, Razorlight, Chris Cornell a Enter Shikari.
10.6.2009 Před časem ohlásil bratislavský Uprising Reggae Festival britské The Skatalites coby první headlinery svého druhého ročníku a teď k nim přidává dalšího tahouna. Poslední srpnový víkend na Zlaté piesky zavítá také rapper Roots Manuva.
10.6.2009 Klaxons, White Lies, Peter Bjorn and John, Pendulum alebo Orbital. To sú mená, ktoré tento rok headlinovali táborský Planet Festival. Mimo nich v našej fotogalérii nájdete aj Transglobal Underground, Tata Bojs alebo obnovenú kapelu Gaia Mesiah.
8.6.2009 V Bratislavě elektronický Wilsonic, v Praze slavnosti polské svobody, v Milovicích "kuriózní" Votvírák, v Hořicích zase Cultureal Reggae Vibez – i toto figuruje na festivalové mapě pro tento týden. Více v našich tradičních tipech.
4.6.2009 Kompletní časový program zveřejnil festival Rock for People. Souběžně se rozšířil i seznam tuzemských kapel a sbírka zahraničních „trofejí“, kterou posiluej francouzská čtveřice DJs-performerů Scratch Bandits Crew.

81-90 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.