Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

20.7.2009 Prvá vlna fotografií z tohtoročnej Pohody, v ktorej vystupujú Basement Jaxx, Razorlight, Ebony Bones!, Richarda Müllera, Dananananaykroyd, The Airborne Toxic Event a množstvo ďalších.
20.7.2009 Druhá část fotogalerie z letošních Colours of Ostrava mapuje druhou dvojice festivalových dnů a s ní i koncerty kapel a interpretů jako David Byrne, KTU, Mercury Rev, Maceo Parker, Jon Anderson, Stereo MCs nebo Morcheeba.
20.7.2009 Cez leto sa nekonajú len veľké festivaly. Nájde sa ich j kopec menších. Na Slovensku sa štyri také konajú pod záštitou mobilného operátora pri vodných priehradách v rozličných kútoch krajiny.
20.7.2009 V redakčním e-mailu jsme objevili tak trochu zapomenutý článek o Selector festivalu, který se za účasti Franz Ferdinand, Röyksopp, Orbital a řady dalších uskutečnil v červnu v polském Krakově. Jak je z něj patrné, program i organizace stály za to, a proto se o něj s vámi podělíme. Jste-li zvědavi, čtěte dál.
16.7.2009 Počtem účinkujících, návštěvníků i délkou svého trvání je maďarský festival Sziget největším středoevropským festivalem. Jeho letošní ročník se nezadržitelně blíží a programová soupiska se proto dočkala finální podoby.
16.7.2009 Jamie Cullum, Michael Nyman, Speed Caravan, Asian Dub Foundation, Daniel Benjamin nebo Tata Bojs s Ahn Triem - i taková byla lákadla prvních dvou dnů letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava a i tací jsou aktéři první části naší fotogalerie.
15.7.2009 Musicfestival v Kytlici se kvapem blíží. Již tuto sobotu 18. července v přírodním areálu na okraji Českého Švýcarska vystoupí osm tuzemských kapel v čele se Skyline, Wohnouty, Divokým Billem či Sunshine a zahraničními hosty v podobě dubových Dreadzone z Velké Británie.
15.7.2009 V Trenčíně proběhne nadžánrová Pohoda, v Olší u Tábora převážně ska-punkový festival Mighty Sounds, ve Svojšicích o něco tvrdší Obscene Extreme, náměstí v sedmi městech okupuje Bohemia Jazz Fest a v Náměšťi nad Oslavou vypuknout osmidenní Folkové prázdniny.
12.7.2009 Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují cenu vstupenek. Ty je možné do 20. července v předprodejní síti Ticketpro zakoupit s dvousetkorunovou slevou, tedy za 1000 Kč včetně poplatků.
12.7.2009 Pokud naše stránky sledujete nějaký ten pátek, rakouský festival FM4 Frequency pro vás není neznámou. V tomto roce se přesouvá ze Salzburgu ještě blíže k českým hranicím – do St. Pöltenu -, kde třídenní festival vypukne už 20. srpna.

41-50 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.