Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

6.5.2009 Loňský ročník festivalu Midnight Sun přinesl doslova pastvu pro vyznavače severské hudební alternativy, ostatně stačilo pohlédnout na program čítající dánské Efterklang nebo Islanďanku Hafdís Huld. Letos oproti tomu sází na osvědčená jména.
6.5.2009 Planet Festival, který proběhne první červnový víkend na letišti v Táboře, odtajnil posledního headlinera. Je jím australská drum’n’bassová formace Pendulum, která na festivalu ve svém kompletním složení odehraje koncertní set.
5.5.2009 Když měl loni vystoupit v Praze se svými parťáky z Wu-Tang Clanu, ani napodruhé nedorazil. K vidění v našich krajích byl nicméně už několikrát - jak sólo, tak třeba ve dvojici s Redmanem – a v létě se opět vrátí. Řeč je o americkém rapperovi, jenž je znám pod aliasem Method Man.
5.5.2009 Nejen Moby a v závěsu za ním kapely Die Happy, Speed Caravan, New York Ska-Jazz Ensemble, Freak Power nebo The Gathering, ale také skotský zpěvák Jimmy Somerville bude jedním z lákadel letošního Sázavafestu.
4.5.2009 Festivalové tipy pro tento týden sice nejsou zvláště obsáhlé, přesto se sezóna pozvolna a jistě rozjíždí. Tentokrát je v nabídce vedle čtveřice majálesů i benefice pro onkologicky nemocné děti, folková přehlídka nebo happening za legalizaci konopí.
4.5.2009 Headlinera svého letošního ročníku ohlásil jihočeský Open Air Musicfest Přeštěnice, který se ve stejnojmenné obci nedaleko Milevska uskuteční od 9. do 11. července. Bude jím finská skupina The Rasmus, která se do Česka vrátí po únorovém koncertu v pražské hale Folimanka.
4.5.2009 Pravidlená drum’n’bassová party Let it Roll v letošním roce přinese druhé vydání své letní festivalové open air verze. V areálu pískovny Oplatil ve Starých Žďánicích u Pardubic se uskuteční 24. a 25. července.
29.4.2009 Do programu festivalu Colours of Ostrava přibyly další kapely a hudebníci. Po Robertu Plantovi před třemi lety přijede na čtyřdenní přehlídku další vynikající zpěvák, frontman významné rockové kapely: tentokrát to bude Jon Anderson, zakladatel legendárních Yes.
27.4.2009 Stejně jako tomu bylo v minulých letech, i v tomto roce vám po celou festivalovou sezónu budeme týden co týden přinášet tipy na hudební festivaly po celé České republice i v zahraničí. Pokud vám budeme alespoň trochu nápomocni v rozhodování, budeme poctěni.
27.4.2009 Pod lehce inovovaným názvem May Day - Festival proti rasismu proběhne v první květnový den na Císařské louce v praze druhý ročník anfifašistického hudebního festivalu.

121-130 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.