Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

15.1.2010 V rámci nizozemského festivalu Eurosonic byly vyhlášeny výsledky prvního ročníku evropských festivalových cen The European Festival Awards, které pořádá asociace Yourope a portál virtualfestivals.com.
2.12.2009 Portál virtualfestivals.com, mapující dění okolo hudebních festivalů celého světa, a asociace Yourope, která sdružuje vybrané evropské festivaly, vyhlašují první ročník ankety The European Festival Awards.
12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.
15.9.2009 Trojice Lety mimo, která letos na jaře vydala nové album Pouhá chemie, se symbolicky rozloučí s letní sezónou vlastním hudebním festivalem. Minifest na konci léta, jak zní jeho název, proběhne tento pátek na pláži Proboštských jezer u dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, nedaleko Prahy.
11.9.2009 Festival Tylova léta vznikl v roce 2007 jako nápad dnes již bývalých studentů Gymnázia J. K. Tyla v Hradci Králové. Právě v jeho areálu se uskuteční i třetí ročník festivlu, který proběhne v úterý 15. září.
7.9.2009 V areálu bohnické psychiatrické léčebny, která si mimochodem připomíná sté výročí od svého otevření, se tuto sobotu uskuteční festival Babí léto. Půjde o jeho dvacátý a zároveň – jak alespoň uvádí jeho pořadatelé – poslední ročník.
31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?
30.8.2009 Bez Radiohead a The Prodigy, ktorých sme fotiť nemohli, ale za to s Bloc Party, Jarvisom Cockerom, Editors, The Subways, The Sounds, Little Boots, Mando Diao, The Black Box Revelation alebo Crystal Castles. To je druhá časť fotoreportu z najväčšieho rakúskeho festivalu - Frequency.
27.8.2009 Prvá časť fotoreportu z rakúskeho festivalu Frequency zaznamenáva prvý deň na troch hlavných scénach. Konkrétne: Kasabian, Eagles of Death Metal, AFI, The Ting Tings, Glasvegas, The Cinematics, Jet, Enter Shikari a ďalších.
26.8.2009 Hustopeče u Brna přivítají o tomto víkendu sedmý ročník Praděda Festu. Na hlavní festivalové scéně se vystřídá plejáda kapel - počínaje lokálními formacemi, přes stálice české a slovenské scény, až po několik hostů ze zahraničí.

1-10 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.