Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

17.8.2009 Ani druhá polovina festivalu neubírala na kvalitě a v barokním prostředí kutnohorské jezuitské koleje jste měli možnost zaslechnout Handsome Furs, Crystal Stilts, Billa Callahana, Oneida či Lucky Dragons.
14.8.2009 Konec července v Uherském Hradišti tradičně patřil Letní filmové škole. Ta byla živa nejen filmem, ale i bohatým doprovodným programem. Naše galerie zachycuje mimo jiné momenty z koncertů písničkářky Suzanne Vega, psychadelických hip-hoperů Dälek, ale i domácích kapel.
13.8.2009 Černá v Pošumaví - obec u přehrady Lipno - přivítá o nadcházejícím víkendu čtvrtý ročník Lipno festu. Zatímco ale ještě loni pořadatelé sázeli na domácí jména, letos se nezdráhali pozvat pár zajímavých hostů ze zahraničí.
13.8.2009 Královéhradecký festival Rock for People v průběhu léta tradičně doplňuje několik menších hudebních akcí, z nichž v letošním kalendáři zbývají poslední dvě. Příští týden vypukne na Kmochově ostrově v Kolíně festival Natruc a o týden později se v lesním divadle v Řevnicích u Prahy uskuteční Řev Řevnice.
13.8.2009 The National, Spiritualized, Crystal Antlers, Micachu, Wooden Shjips, The Pains of Being Pure at Heart, Marissa Nadler, Frightened Rabbit. To je len zlomok mien, ktorý priniesol myslowický Off - a ktoré rovnako zachytáva i naša obsiahla fotogaléria.
13.8.2009 „Nultý“ ročník festivalu nezávislé hudby Creepy Teepee je za námi. V první části fotogalerie si připomeneme první tři dny, kdy se na podiu vystřídali mimo jiné Final Fantasy, Casiotone for the Painfully Alone, HEALTH, Fucked Up nebo Dent May.
12.8.2009 Velkolepý Sziget v Maďarsku, sympatické indie festivaly Haldern Pop a Dockville v Německu, Terchovský Budzogáň s The Offspring na Slovensku, ale i domácí akce: taneční Summer of Love nebo nenápadný Lipno Fest - nejen takové jsou festivalové tipy na tento týden.
11.8.2009 Mikulovský festival Eurotrialog, který se pojetím své dramaturgie snaží výrazně lišit od většinové festivalové produkce v tuzemsku, vstupuje do druhé dekády své historie. Jeho 11. ročník proběhne o posledním srpnovém víkendu.
9.8.2009 Trinásty ročník najväčšieho festivalu na Slovensku je skončený. Predčasne. Ročník, ktorý sa mal stať najúspešnejším a zlomil rekord v návštevnosti, však doplatil presne nato, čo bolo jeho tajnou zbraňou – počasie.
6.8.2009 Exploze ska, punku a rock’n’rollu zvaná Subculture Fest je zrušena. Důvod? Festivalu, který se měl po loňském ročníku na pražském Džbánu přestěhovat na letiště táborského aeroklubu se podle jeho pořadatelů dotkla ekonomická krize.

21-30 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.