Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2009

25.8.2009 Areál plzeňského pivovaru i centrum západočeské metropole ožije o příštím víkendu dalším ročníkem akce Pilsner Fest. Slavnosti pivovaru i v tomto roce tradičně nabídnou vedle prohlídek pivovaru nebo pivovarského muzea i hudební program, který bude návštěvníkům přístupný zdarma.
24.8.2009 Festival Rock For Church(ill) slaví desáté narozeniny, ale jeho letošní program rozhodně stojí za pozornost nejen pro rockery. Tento pátek a sobotu jím ožije areál Myslivny v severočeském Vroutku u Podbořan.
24.8.2009 Zlaté Piesky v Bratislavě budou už tento pátek a sobotu hostit druhý ročník Uprising Reggae Festivalu. Letos se jeho program rozšíří hned na tři scény – mimo hlavní vyroste i scéna dancehallová a stage zaěřená na jungle a dubstep.
24.8.2009 Průběh dvou - co do hudební dramaturgie zcela rozličných - víkendových festivalů narušila anonymní oznámení. V areálech, kde se odehrával na urban music zaměřený Hip Hop Kemp a na folkovou, country a trampskou muziku orientovaná Stodola Michala Tučného, se podle nich měly nacházet výbušniny.
21.8.2009 Poslední prázdninový víkend proběhne ve spolupráci s českou a slovenskou psytrancovou scénou druhé pokračování úspěšného festivalu Mystický Les II s podtitulem „Spáč se musí probudit“.
19.8.2009 Letošní ročník festivalu Summer of Love, snad nejznámější tuzemské přehlídky elektronické hudby, byl s největší pravděpodobností posledním. Bez bližšího zdůvodnění to naznačil to jeho pořadatel Aleš Bleha.
18.8.2009 Nadcházející víkend nabídne hudebním příznivcům několik žánrových festivalů, třeba Hip Hop Kemp nebo elektronický Mácháč. Takřka všemi směry za českými hranicemi pak bude možné zamířit na některý z hvězdně obsazených festivalů.
18.8.2009 „Vybubnováváme program prvního dne,“ zní vzkaz trutnovského indiánského tábora. Aneb navzdory svým zvykům prozrazují organizátoři Trutnov Open Air Festivalu předem program úvodního ze čtyř festivalových dnů.
18.8.2009 Již jednoho květnového odpoledne, kdy se na sociální síti Facebook objevila skupina s prapodivným názvem Creepy Teepee Festival a zárodkem seznamu jmen současné hudby, které bychom u nás nejspíše na žádném festivalu nečekali, bylo jasné, že se připravuje něco výjimečného.
18.8.2009 Poslední prázdninovou sobotu se v Mnichovicích – obci na půl cesty mezi Prahou a Benešovem - uskuteční 4. ročník festivalu Rockování. Tradičně na akci vystoupí kapely obecně známé, podpořené kapelami s vazbou na Mnichovice.

11-20 (223) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.