Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ČANKIŠOU

2.2.2015 Gratulujeme Indies, vydavatelům, distributorům a propagátorům nezávislé hudby, 14. února sfouknou z dortu pětadvacet svíček. A slavit se bude jak jinak než hudbou. Sedmnáct umělců a kapel se představí na koncertě v brněnském Sono centru.
26.5.2014 Multižánrový festival Colours of Ostrava letos zase o kousek rozšiřuje pole své působnosti. Pro veřejnost, ale hlavně pro zahraniční i domácí hudební odborníky připravil na 16. července showcase festival s názvem Czech Music Crossroads.
13.9.2013 Festival VZáří, jehož hlavním programem je mezinárodní soutěž ve videomappingu, tedy velkoplošných projekcích na budovy, se letos v Olomouci bude konat již potřetí. Kromě dalších doprovodných aktivit, workshopů a výstav dostane velký prostor i živá hudba.
26.4.2013 Festival Valašský Špalíček tento rok prekvapuje bohatou dramaturgiou, ktorá okrem overených českých mien siaha aj po zahraničnej nezávislej scéne. Headlinermi 31. ročníka festivalu vo Valašskom Meziříčí tak budú British Sea Power.
26.8.2011 Brněnská post-ethno sestava Čankišou chystá na polovinu září vydání svého pátého alba. Jmenovat se bude Faÿt, stejně jako první singl, který si můžete stáhnout ze stránek vydavatelství Indies Scope Records.
24.3.2011 World music, ska, folk a rock, to jsou každoročně hlavní linie doprovodného hudebního programu Febiofestu a ani letos tomu není jinak. Pražská část oblíbeného filmového festivalu se rozjede dnes v multiplexu Cinestar na Andělu a potvrvá až do příštího pátku.
15.4.2010 Po jménech jako Muse, Iron Maiden, Kasabian, Faithless nebo Billy Talent se maďarský festival Sziget vytasil s další várkou účinkujících. Silné zastoupení má mezi nimi world music, nechybí ale ani rock nebo elektronika.
4.2.2010 V pražském Paláci Akropolis se zítra rozjede série koncertů Songfest.cz – Rok tygra 2010, na kterých zpěvačka Feng-yün Song, herec Jaroslav Dušek a řada dalších umělců oslaví příchod nového roku dle lunárního kalendáře.
18.8.2009 „Vybubnováváme program prvního dne,“ zní vzkaz trutnovského indiánského tábora. Aneb navzdory svým zvykům prozrazují organizátoři Trutnov Open Air Festivalu předem program úvodního ze čtyř festivalových dnů.
11.8.2009 Mikulovský festival Eurotrialog, který se pojetím své dramaturgie snaží výrazně lišit od většinové festivalové produkce v tuzemsku, vstupuje do druhé dekády své historie. Jeho 11. ročník proběhne o posledním srpnovém víkendu.

1-10 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.