Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BAŽANT POHODA 2012

6.7.2012 Kasabian patří mezi nejprogresivnější kapely vzešlé v posledních letech z britské kytarové scény. Loni to potvrdili albem Velocipator, ze kterého vybíráme singl Days are Forgotten. Naživo si je můžete dát dneska večer na Pohodě.
5.7.2012 Fanoušci londýnské skupiny S.C.U.M., kteří se na ně těšili na letošní Pohodě, nejspíš nepotěší zpráva o tom, že kapela na trenčínském letišti nevystoupí.
5.7.2012 Lou Reed, legendární americký muzikant a člen kultovních Velvet Underground, se vrátil do našich končin. Poté, co se včera představil v pražském Divadle Archa, jej dnes čeká vystoupení na zahajovacím večeru trenčínského festivalu Pohoda.
3.7.2012 V minulém speciálu o méně známých kapelách věnovaném letošní Pohodě jsme vám představili několik horkých tipů na koncerty vymykající se běžným žánrovým škatulkám. Na letišti poblíž slovenského Trenčína letos vystoupí velmi silná sestava.
3.7.2012 Tušení, že půjde o jedno z největších překvapení letošního roku, se v případě indie-folkařů Dry the River vyplnilo. Zkraje letoška debutovali a dnes platí za jedny z nejvýraznějších nováčků, které ostrovní alternativní scéna v poslední době přinesla.
2.7.2012 Pri pohľade na aktuálny line up Pohody je jasné, že ide o zatiaľ najlepší ročník festivalu. Spojenie kvality overenej a zbožňovanej s hudobníkmi neznámymi, plnými čerstvých prístupov, ešte nikdy nebolo organizátormi namiešané tak vyvážene.
22.6.2012 Pohoda je slovenská kultúrna udalosť roka, o tom nie je už niekoľko ročníkov pochýb. Jedným z dôvodov, prečo to je tak, je skutočnosť, že dramaturgia festivalu pravidelne prináša príjemné prekvapenia aj hudobne podkutým návštevníkom.
14.6.2012 Natasha Khan alias Bat For Lashes, londýnská zpěvačka a multiinstrumentalistka kombinující elektroniku a dream pop, chystá své třetí studiové album. Po téměř třech letech od vydání předchozí desky Two Suns nabídne Natasha 15. října novinku s názvem The Haunted Man.
10.6.2012 Festival Pohoda zverejnil program svojho aktuálneho ročníka, nabitého samými lahôdkami. Organizátori myslia aj na tých najmenších hudby a zábavy chtivých, okrem špeciálneho programu preto festival ponúka aj kemping pre rodiny s deťmi.
5.6.2012 Dve pódiá s nabitým programom budú k dispozícii nielen najmenším návštevníkom festivalu Bažant Pohoda 2012, ale aj ich rodičom, starým rodičom či inému sprievodu. Minulý rok sa festivalu zúčastnilo 855 registrovaných detí do 12 rokov...

11-20 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.