Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BAUCHKLANG

13.10.2012 Všichni fanoušci beatboxu by si měli udělat večer 25. října volno, aby nepromeškali zásadní událost. Přijede totiž rakouská pětice Bauchklang (neboli „dobrý tón“), která patří mezi špičku evropské beatboxové scény.
25.9.2012 „Dobrý tón“. Tak lze z němčiny přeložit název rakouských BAUCHKLANG, patřících mezi absolutní špičku současné evropské beatboxové scény. V Česku má tato vokální pětice velký počet nadšených fanoušků.
30.3.2011 Rakouská beatboxová špička Bauchklang se po několika měsících opět vrací na několik koncertů do Česka, aby se v polovině dubna se postupně představila na krátké sérii koncertů v Trutnově, Praze a Brně.
18.3.2011 Miláčci českého publika, beatboxová formace Bauchklang (v překladu dobrý tón), se po roce a půl vrací do Prahy, aby 15. dubna v Paláci Akropolis zahájili další ročník série United Islands Reloaded.
13.9.2010 V úterý 14. září ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu rakouských Bauchklang. Vystoupení této beatboxové formace se uskutečnilo loni v říjnu v pražském Paláci Akropolis. Do Prahy se Bauchklang vrátili již po několikáté.
5.5.2010 Staroměstské náměstí v Praze a Náměstí Svobody v Brně ožije v neděli odpoledne oslavami Dne Evropy. Součástí bude i zajímavý hudební program jak s domácí, tak i zahraniční účastí.
18.2.2010 Festivalová sezóna u našich jižních sousedů bude i v tomto roce bohatá, jak ostatně dokládá závěr dnešní tiskové konference, na které byli představeni headlineři hned několika akcí. Řeč bude o známém festivalu Nova Rock, navrátivším se Forestglade, ale i o spoustě dalších.
23.9.2009 Rakouské beatboxové uskupení Bauchklang vystoupí v sobotu 3. října v pražském Paláci Akropolis. Od jejich předloňského pražského koncertu stihli natočit živé album Live in Mumbai z jejich turné po Indii a také nové studiové album Signs, které má vyjít v průběhu letošního podzimu.
9.6.2008 Od středy 11. do soboty 14. června bude v centru Pardubic probíhat třetí ročník multikulturního festivalu Ostrovy/Islands. Ve svém programu nabídne divadelní představení, koncerty, taneční projekty, výtvarné instalace, ale také nejrůznější pouliční projekty.
4.6.2007 Hvězda jamajského reggae Jimmy Cliff a brazislská hardcore-metalová kapela Soulfly budou hlavními headlinery rakouského festivalu Picture on, který se usktueční 10. a 11. srpna v Bildeinu.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.