Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ART BRUT

19.10.2014 Nedávno jsem se z rozmaru probíral kapelami, na něž jsem už přinejmenším skoro zapomněl, avšak které před mnoha lety, někde na přelomu základní školy a gymplu, formovaly můj hudební vkus. A narazil jsem na Art Brut.
23.8.2010 OFF představuje na středoevropské festivalové mapě oázu, kde se střetávají reprezentanti alternativní a nezávislé muziky napříč žánry. Dolina Trzech Stawów, park obklopující jižní a východní část centra Katowic, přivítala Flaming Lips, Dinosaur Jr. nebo Tindersticks.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
15.5.2010 Začátkem srpna proběhne v polských Katowicích pátý ročník Off Festivalu, který příznivcům nezávislé muziky nabídne nejenže nejsilnější program ve své historii, ale taky jeden z nejslibnějších line-upů v okolních zemích.
18.2.2009 Bezplatnou přílohou příštího vydání britského hudebního magazínu NME bude kompilace coververzí písní skupiny The Cure. Svými verzemi skladeb přispělo čtrnáct kapel, mezi nimi Dinosaur Jr., Editors, British Sea Power nebo Dandy Warhols.
25.8.2007 Po loňském ročníku, který, řekněme to upřímně, měl své mouchy, se dalo očekávat, že se pořadatelé poučí a chyby odstraní. A musím říct, že se tak stalo. Vystoupili Art Brut, I am X, UK Subs, Chikinki, nebo Therapy?...
25.7.2007 Festival Hrachovka letos vkročil do čtrnácti let své existence a doufejme, že tentokrát to byl krok pravou nohou. I letos se na Hrachovku mohou těšit milovníci mnoha žánrů, punkem počínaje a dance konče. Návštěvníci se mohou těšit například na Art Brut, I AM X, Chikinki, Ninu Hynes, Tata Bojs, Support Lesbiens a další...
2.5.2007 Valmezský festival Hrachovka letos sice nesází na velká jména, ale to neznamená, že nemá co nabídnout. Vedle nedávno potvrzených Chikinki, Doí nebo Niny Hynes si návštěvníci Hrachovky vychutnají dávku humoru z dílny londýnských Art Brut.
22.8.2006 Malebné údolí lemující závodní okruh Salzburgring zavalily sluneční paprsky, čtyřicet tisíc hudebních fanoušků a kapely Muse, Prodigy, Franz Ferdinand, Belle and Sebastian, Kaiser Chiefs, nebo zpěvák Morrisey.
15.8.2006 Minulý víkend se na pražském výstavišti uskutečnil druhý ročník festivalu Love Planet."After every party I die and this is a party, you know?", konstatoval Chris Corner (I am X) na konci tohoto festivalu...

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.