Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: 30 SECONDS TO MARS

15.4.2010 Po jménech jako Muse, Iron Maiden, Kasabian, Faithless nebo Billy Talent se maďarský festival Sziget vytasil s další várkou účinkujících. Silné zastoupení má mezi nimi world music, nechybí ale ani rock nebo elektronika.
24.3.2010 Ambici zařadit se mezi největší hudební akce v Evropě má letos italský Heineken Jammin‘ Festival, který se hlásí o slovo po jedenácti ročnících a následné loňské odmlce.
23.2.2010 V roce 2002 zaujala americká naděje 30 Seconds To Mars neotřelým a na tu dobu neotřele znějícím debutem, který měl rockový drive, emotivní kouzlo a dráždivě zahalený a přitom výbušně epický sound...
6.2.2010 Podobně jako Southside a Hurricane, ohlašují i další německá festivalová dvojčata nově potvrzené účinkující. Už nyní téměř vyprodaný Rock am Ring a jeho bavorský brácha Rock im Park přivítají o prvním červnovém víkendu i Them Crooked Vultures, Wolfmother nebo 30 Seconds To Mars.
28.11.2009 Po čtyřech letech se s novým albem hlásí kalifornská emo-rocková kapela 30 Seconds to Mars. Její třetí studiový počin ponese název This Is War a na pultech se objeví 7. prosince. Českým fanouškům pak 18. března kapela zahraje v pražské Incheba Areně.
7.11.2008 V Britském Liverpoolu se včera večer udělovaly ceny diváků evropské MTV. Hned ze dvou cen se radovala skupina 30 Seconds To Mars a se stejným úspěchem zabodovala i Britney Spears. Byť se ceremoniálu nezúčastnila, fanoušci jí přiřkli ceny ve dvou hlavních kategoriích: album roku a umělec roku.
2.11.2007 Speváčka Avril Lavigne a skupina Muse si z MTV European Music Awards, ktoré sa uskutočnili včera v Mníchove, odniesli po dve ocenenia.
8.6.2007 Nezadržitelně se blíží okamžik, kdy se do Prahy po čtyřech letech vrátí američtí Linkin Park, tentokrát v rámci turné k doslova čerstvému albu Minutes To Midnight, jež vyšlo v polovině května. Jak jsme již v minulosti avizovali, koncert se uskuteční v úterý 12. června v Sazka Areně.
4.5.2007 První červnový víkend čeká hudební fanoušky v sousedním Německu hned dvojice sesterských festivalů - Rock Im Park v Norimberku a Rock Am Ring na Nürburgringu.

21-29 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.