Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: 30 SECONDS TO MARS

3.3.2011 S dalšími potvrzenými kapelami se v tomto týdnu předvedly i dva největší rakouské festivaly – Nova Rock a Frequency. V několika případech jde sice o jména, která budou k vidění i u nás, line-upy jako takové se ale nedají srovnávat.
11.2.2011 Jsou to už dva roky, co svůj comeback ohlásili kalifornští punk-rockeři Blink 182. Nové album je sice stále ve fázi neustálých slibů, zato koncertování nabírá obrátky.
15.12.2010 S blížícím se koncem roku přichází záplava rekapitulací toho nejoblíbenějšího a nejúspěšnějšího, co uplynulé měsíce přinesly. Stranou tradičně nezůstává ani populární komunitní portál Last.fm.
8.11.2010 Tři z pěti nominací v letošních MTV Europe Music Awards ve vítězství proměnila Lady Gaga. Diváci hudební televize ji ocenili jako nejlepšího zpěvačku a nejlepšího popového interpreta a nadto její Bad Romance jako skladbu roku.
20.9.2010 Týden poté, co si zpěvačka Lady Gaga odnesla osm cen z MTV Video Music Awards, připsala si na své konto další úspěch na populární hudební televizi. Spolu s Katy Perry totiž shodně získala po pěti nominacích na Europe Music Awards.
13.9.2010 Jednoznačnou „vládkyní“ letošního ročníku MTV Video Music Awards se stala zpěvačka Lady Gaga. Začátkem srpna si vysloužila nominace v rekordním počtu třinácti kategorií a z dnešního ceremoniálu si odnesla osm cen, tedy polovinu všech udělovaných.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.
4.8.2010 Nominace na letošní MTV Video Music Awards zcela jednoznačně ovládla Lady Gaga. Coby sólistka je nominována hned ve třinácti kategoriích a započítáme-li k tomu i nominace za skladbu Video Phone zpěvačky Beyoncé, ve které hostuje, dostaneme se počtu 18.
29.7.2010 Pátý ročník polského Coke Live Music Festivalu proběhne 20. a 21. srpna na tradičním místě v areálu leteckého muzea v Krakově. Jak bylo oznámeno už před několika měsíci, headlinery festivalu letos budou formace Muse, N.E.R.D. a The Chemical Brothers.
22.4.2010 Po čase se s novými přírustky svého line-upu hlásí rakouský Frequency festival. Už před časem byli ohlášeni Muse, Billy Talent, La Roux, Skunk Anansie, The Specials, NOFX, Bad Religion, Portugal. The Man nebo Mumford & Sons, ke kterým teď přibývá bezmála dvacet dalších jmen.

11-20 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.