Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Sázavafest Battle 2010
mp3 player

Get the Flash Player

soutěž kapel
Sázavafest Battle 2010
Nadějným kapelám i sólistům, kteří by se rádi představili publiku na nadcházejícím ročníku letního festivalu O2 Sázavafest, je určena talentová soutěž Sázavafest Battle. Ta má za sebou pět úspěšných ročníků, ve kterých mnohdy zvítězili později prorazivší talenti, jako třeba The Prostitutes, Noisecut nebo Rybičky 48. Na soutěži se i tentokrát podílí hudební portál Muzikus.cz, kde se zájemci mohou do konce ledna přihlašovat.

Oproti předchozímu ročníku dochází ke změně časového rozložení. Finálové klání nebude probíhat samostatně, ale už v rámci Jarního Sázavafestu, který se uskuteční 3. dubna v pražském kulturním centru Vltavská. Vybrané kapely se tak už v této fázi soutěže budou moci představit hudebním fanouškům na zavedené klubové odnoži festivalu.

Celkem bude finalistů šest a budou zvoleni odbornou porotou, ve které zasednou zástupci pořadatelů, hudební publicisté a profesionální muzikanti. O tom, kdo se stane konečným vítězem, rozhodnou přímo na místě návštěvníci. Na festival postoupí rovněž kapela, která v diváckém hlasování skončí na druhém místě, a kapela, která získá „divokou kartu“ poroty.Odměnou pro hlavního vítěze bude rovněž AKG handheld vysílač s mikrofonem v hodnotě 15 000 Kč, který věnuje společnost Music City. Zkrátka nepřijdou ani ostatní finalisté, kteří si rozdělí ceny za 14 000 Kč.

Nezbytností pro účast v soutěži je vytvořená profilová prezentace na stránkách Muzikus.cz a vystavení hudebních mp3 nahrávek, které zde budou všem hudebním fanouškům k dispozici k volnému poslechu a stažení a na jejichž základě bude porota finalisty vybírat. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit. Princip se oproti předchozímu ročníku nemění a hlavní podmínkou zůstává autorská tvorba. Soutěž není omezena žánrově, národnostně, ani počtem vydaných desek.

>> odpovědi na často kladené otázky
>> ročník 2009
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.