Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
6.9.2014 „Stravitelný“ jazz i pro ty, kteří jazz obvykle neposlouchají? Naši oblíbení Neil Cowley Trio vydali v červnu nové album. Jmenuje se Touch and Flee a my z něj vybíráme skladbu Kneel Down. Ideální pro nostalgické večery pozdního léta.
5.9.2014 Argentinská hvězda telenovel letos zpívala Pohodě, a třebaže to nezní jako lákavá nabídka k poslechu, předsudky za hlavu. Éterický folk se občas zašveholí anglicky, sem tam zazní meluzína, chvíli si připadám jako u křehčích DVA, uvnitř počítačové hry.
4.9.2014 Jako kdyby to bylo dnes. Na pódium přichází malý bojový soubor, zvedá pár dělostřeleckých koulí, pouští je proti mně. Aphex Twin hrál na Sacrum Profanum dvakrát, a já doufám, že letos potřetí. Vydá SYRO – když rozdělujete hudbu, je to nejočekávanější deska na poli elektronických vln.
3.9.2014 Nonšalantní krysař natáhl první (anebo jen v těch lijácích výplňovou) jednohubku k třetímu albu. Na to se bude čekat tradičně do 1. máje. Jistou proměnu zaznamenal projekt původně jednoho člověka už u druhého alba, kdy za bicí usedl dříve produkující Tomáš Neuwerth...
1.9.2014 Kdo by si prvního září nedal ještě jedny prázdniny navíc... Poslouchejte Monikino Kino a jejich Prázdniny na jedenáct způsobů!
29.8.2014 Poslední letní víkend nezačíná zrovna počasím, které by vyzývalo ke skotačení po venku, ale třeba se to ještě změní, když k tomu použijeme radostnější písničku. Nemusíte zrovna věřit na magické síly hudby, ale Mr Tembo Damona Albarna by vám měl zvednout náladu.
27.8.2014 Po rozpadu britských Tribes má přirozeně největší šanci jít sólovou cestou frontman Johnny Lloyd. S kapelou nahrál dvě desky, z nichž ta první trochu rozvířila britskou kytarovou scénu, a napsal také krátký sci-fi román.
25.8.2014 V recenzi na druhé album Hope Astronaut Someone's Missing Tomáš Franta píše, že na desce „dominuje vzletnější nálada amerického Nashvillu, ne nutně s představou kovbojského klobouku na hlavě.“
24.8.2014 Léto bude už za pár dní za námi, ať už opouštíte cokoliv, zavzpomínejte s námi ještě jednou na Grape Festival, který přivezl do naší blízkosti britské Bombay Bicycle Club. V Leave It je doprovází na vedlejších vokálech anglická písničkářka Lucy Rose.
22.8.2014 Dnešní songem Retrograde připomínáme loňskou nahrávku Overgrown elektronického multižánrového hudebníka Jamese Blakea. Pokud byste chtěli slyšet i novinku od tohoto talentovaného Angličana, tak si můžete pustit včerejší díl jeho pořadu na britském BBC Radio 1.

211-220 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.