Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
3.12.2014 Analogové dvojexpozice mám samozřejmě rád! A kdo do toho jde se mnou, mladičká Emmy Curl s novým klipem, honosícím se titulem na jeden záběr, „bez postprodukce“, jednoduše prolíná dva záběry na půvabnou portugalskou rusovlásku. Jeden sálá z projektoru, druhý je reálný.
1.12.2014 Slowmotiondancer si během olomouckého festivalu PAF odbude svou premiéru. Bluntova křehká velkolepost snad na chvíli schovala v přítmí nový projekt Dominika Gajarského, audiovizuálního umělce a studenta pražské AVU, jinak spolupracujícího s Romanem Štětinou.
30.11.2014 Pokud by to náhodou někdo prošvihl - Sleater-Kinney se vrací, a jak vidno v dnešním Songu dne, jsou stále ve formě. Pro mě osobně událost roku. Deska No Cities to Love už v lednu. A co v létě? Pohoda, OFF? Nebo klubový koncert u nás? Doufejme.
29.11.2014 Po Sportu představujeme v Songu dne i Bonuse. Skladba z alba Konec civilizace, má vůbec nejoblíbenější od něj - Psychologové. A v blízké době v naší rubrice očekávajte ještě jeden projekt, který se vyvinul ze Sporta...
26.11.2014 José González vydává začátkem příštího roku svou třetí řadovku, zastaví se taky v Praze. A co třeba další švédský písničkář The Tallest Man On Earth? Jeho poslední deska There's No Leaving Now byla úspěšná, ale nezabodovala úplně tolik, jako třeba předcházející The Wild Hunt.
24.11.2014 Father John Misty se vrací s druhou deskou. První singl nese název Bored in the USA, což je nejspíš parafráze na Springsteenovo Born in the USA. A jedná se o naprostý opak singlu Hollywood Forever Cemetery Sings z minulé desky.
23.11.2014 Dnes už nefungující R.E.M. zítra vydávají dokument REMTV zaobírající se jejich historií. Nahlédněme do ní dnes i my - Pretty Persuasion patří mezi nejlepší songy z jejich druhého alba Reckoning (1984).
21.11.2014 Smashing Pumpkins jsou za pár chvil zpět se svou novou deskou, pojďme ale zavzpomínat i na jejich staré kusy. Jellybelly je skladbou z jejich dvojdesky Mellon Collie and the Infinite Sadness.
20.11.2014 Mark Kozelek a jeho poslední desky jsou hlavním tématem našeho dnešního článku. Tak proč si neudělat takový Kozelekovský den... Livingstone Bramble má jeden z nejvtipnějších a zároveň nejchytlavějších refrénů, které jsem za poslední dobu slyšel.
19.11.2014 Mike Hadreas říkající si Perfume Genius vydal letos docela pozoruhodnou desku. Jmenuje se Too Bright a podle ohlasů se jedná o jeho dosud nejúspěšnější. (Z 3 zatím vydaných.) Nejvíce ji charakterizují podivná stavba písní, kdy nikdy nevíte, co se bude dít dál...

151-160 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.