Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
13.8.2015 Přinejmenším okurková sezona přiměje každého alespoň občas zašmátrat v archivech nebo si se zaujetím povšimnout už docela zaprášených hitů připomínajících léta dávno minulá. Přesto je něco v nich obsažené pořád jaksi přítomné se svou prostou lidskostí a snad díky umění vystihnout momentální okamžik a zachytit ho v čase.
11.8.2015 Letos je těch folkových alb zase požehnaně, a tak má naše redakce žně. Nedávno si někteří užívali Marka Kozelka, nyní Vídeň nabízí ještě Father John Misty, tedy písničkářský objev, jemuž jsme propadli jak Bedekrem, tak Ostře sledovanými songy.
10.8.2015 Na svém letošním albu Multi-Love se Unknown Mortal Orchestrapředvádějí v eklektičtější podobě, oproti jejich předchozí desce II se produkce dostává do popředí, ale je to nadmíru vyleštěná, kreativní a zábavná produkce.
10.8.2015 Léto, horko, snad občas výlety – zapomenout a prostě jen být. Vítr ve vlasech, lehkost žití, kamarádi nebo příjemná samota. Jakkoliv trávíte prázdniny, doporučujeme loňské Lost in The Dream filadelfských The War On Drugs.
6.8.2015 Vyrazit bezhlavě na šílenou cestu do neznáma. Warpaint jsme viděli v Katovicích kdysi dávno na OFF Festivalu, pak jsme na ně letos na poslední chvíli vyrazili do Prahy. A já tomu pořád nějak nepropadl, byť na Electronic Beats mým očím učarovali.
3.8.2015 V tom městě na severu / chladném, deštivém občas pěkně sprchne. Jedním hutným červencovým přívalovým deštěm jsou i liberečtí ±0. Sychravý post-punk, studená kytarová fronta, která se převalí v šesti minutách a zaryje se hluboko pod kůži.
31.7.2015 Bavíme-li se o alternativní hudební scéně, o Rusko zavadíme málokdy. Jenomže i tam se dějí pozoruhodné věci, což dobře ukazuje moskevský elektronik Anton Maskeliade.
27.7.2015 Jacek Sienkiewicz přináší osobité zádumčivé techno, které se nebojí detroitských tradic ani moderního experimentování a které se otevírá a láme na hranicí vědomí a ve zvukových oparech nabízí psychoanalytickou transkripci vlastní iracionality.
26.7.2015 Své 67. narozeniny o víkendu oslavil nejen bývalý člen Sonic Youth, ale pár let už také pozoruhodný sólový hudebník Thurston Moore. Zajděte si po vlně veder třeba někam do lesa na výlet, a jestli jste sami, vezměte si s sebou album Trees Outside The Academy. Už vám smutno nebude.
25.7.2015 Charismatický projev Bryana Ferryho, správně vygradovaná struktura klasického hitu, upřímná omluva. Jealous Guy je dozajista jednou z nejlepších popových písní, která kdy vznikla.

11-20 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.