Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
18.5.2015 Polští Napszyklat mají pauzu, je čas na sólové projekty. Elektroničtí JAAA! jsou na druhém singlu zvukově temní, drásaví, zatěžkaní ztrápeným falzetem a v mnohém připomínají ponurý glitchový svět tříštěných beatů, který vytváří třeba Baths.
17.5.2015 Německý minimalista vydal třetí album z plánované série pěti. Pět let od předchozího alba přichází Xerrox Vol. 3, intimní album prodchnuté vzpomínkami na dětství a sledování filmů Andreje Tarkovského.
15.5.2015 Awali nám činí stále větší radost. Třebaže jsme je ještě neviděli, neboť možností je poskrovnu, z dubnových EuroConnections, při nichž předskakovali anglickým Snow Ghosts, je profesionálně zachytili a zprostředkovávají tak něco, o čem si zatím můžeme nechat zdát.
13.5.2015 Hip hop je svobodná platforma. Projevuje se to v šíři hudebních motivů i v nekonečných možnostech bytostních přesvědčení. O slovo se v tomto žánru význačně hlásí už nějakou dobu scéna LGBTQ.
11.5.2015 Že je někdy méně více platí u Space Love jen v rozlišení jejich vizuálního doprovodu. 480 pixelů vesmírných pazvuků, my TV ain't no HD – that's to real, hlavu motající 2D grafika, retro eklektismus jaksepatří.
6.5.2015 Již druhého června vydává Mark Kozelek (Sun Kil Moon) novou desku Universal Themes. Bude se jednat už o sedmou nahrávku pod monikerem SKM. Pamatujete na tu první? Vyšla před 12 lety a jmenovala se Ghosts of the Great Highway.
4.5.2015 Václav Havelka nemá svých hudebních bokovek dost. Po elektronickém kubismu Were Mute a kříšení českého undergroundu U nás v garáži se nově představuje čistě sólově, v hudební meditaci a atmosférické ambientní abstrakci.
1.5.2015 Čtyři roky jsme byli zvyklí, že nám Kittchen na prvního máje servíroval novou desku. Jenže každá tradice jednou končí... Třetí album Kontakt už se intenzivně rodí a kuchař má pod rukama zřejmě svou dosud nejsilnější, nejosobnější a nejnápaditější věc.
30.4.2015 Jacek Mazurkiewicz je současný polský skladatel, zvukový experimentátor, hráč na kontrabas. Je účasten mnoha hudebních projektů, avšak pod monikerem 3FoNIA rozjíždí úchvatnou one-man show, která všechny ostatní spolupráce zastiňuje.
29.4.2015 Tancuj, tancuj, teraz a tu, přikazuje Katarzia. Nelze než poslechnout, protože na dnešek připadá Mezinárodní den tance. Věděli jste to? My ne.

51-60 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.