Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
1.2.2012 Dneska si dáme jeden živák od New Order z dob, kdy u nich na basu hrál ještě Peter Hook. Toho u nás budete moci vidět už za pár dnů, s o Hooka oslabenými New Order (ale přeci New Order) pak budete moci mít tu čest v červnu...
31.1.2012 Americké duo Karmin o sobě dávalo v předchozích dvou letech vědět hlavně coververzemi známých popových hitů, které zveřejňovalo na YouTube. Pak se jejich vlastní píseň Take It Away dostala do reklamy na NBA a na letošní jaro je plánováno debutové album...
30.1.2012 Letos tomu bude už pět let, co plzeňská pop-rocková kapela Mandrage díky albu Přišli jsme si pro Vaše děti prorazila. Poté se připomněla ještě deskou Hledá se žena a nejnověji loni Mojí krevní skupinou...
29.1.2012 Dnešním Songem dne je jedna klasika od Lamb a rozhodně tak tomu není náhodou. Už příští sobotu se totiž tato britská dvojice představí v pražském kulturním centru Vltavská a o den později také v brněnském klubu Fléda.
28.1.2012 Electro-popová formace Cartonnage už na naší klubové scéně funguje pěkných pár let. Loni se připomenula se svou třetí desku, která dostala název I'm Not Your Computer. Z ní vybíráme i dnešní Song dne, Don't Stop.
27.1.2012 Díky svému třetímu albu Making Mirrors z loňského léta se písničkář Gotye stal jedním z nejvýraznějších australských hudebních exportů poslední doby. Nemalý podíl na tom má singl Somebody That I Used To Know...
26.1.2012 Skotští rockeři Twin Atlantic o sobě dali vědět v roce 2009 debutem Vivarium, na nějž loni navázali druhým albem Free. Bodovat se jim daří nejen s ním, ale i se stejnojmenným singlem, který se po reedici z konce loňského roku dostal i do rotací v českých rádiích.
25.1.2012 Dnes by své sedmačtyřicáté narozeniny oslavila Etta James, legendární to americká r'n'b a soulová zpěvačka. Bohužel se jich nedožila a v pátek podlehla leukémii. Jako vzpomínku si dnes pusťme její slavnou píseň At Last.
24.1.2012 Liberecká hip-hopová trojice Básníci před mikrofonem alias BPM dosud stačila vydat dvě alba. Na ně brzy se sólovým počinem naváže rapper Lipo, jemuž hned v pilotním singlu Ležím v tvé blízkosti leží Metaxou proslavená zpěvačka Debbi.
23.1.2012 Zlomená ruka jednoho z členů Hurra Torpedo se zapříčinila o přesun česko-slovenského turné na leden. Kapela hraje na staré elektrospotřebiče a ve svém repertoáru má celou řadu zdařilých coververzí, jako třeba Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler.

951-960 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.