Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
11.4.2012 Tím spíš, že víkend nemáme, bychom si měli dát víkendový song. Některým končí prázdniny a jistě se na nějaký ten volný den těší, že ano? Tak tohle jsou prosím Smith Westerns, které jste v Praze mohli vidět kdysi spolu s MGMT.
10.4.2012 Dnes zabrousíme do trochu jiných vod, než bývá zvykem. Před pětasedmdesáti lety se totiž narodil Karel Štědrý, ikona domácí populární hudby 60. let. V duetu s Waldemarem Matuškou vám zazpívá, že má malý stan.
9.4.2012 Lasvegasská kapela The Killers se po sólových odbočkách jednotlivých členů vrací a na letošek chystá nové album. Kromě toho taky plánuje turné, s nímž se poblíž česka zastaví v srpnu na rakouském Frequency Festivalu a v září na německém Berlin Festivalu...
8.4.2012 Shoegazeři zbystřete! V pátek se po dlouhých dvanácti letech vrátilo na koncertní pódia legendární americké shoegazové duo Mazzy Star v čele s uhrančivou zpěvačkou Hope Sandoval...
7.4.2012 Špatná zpráva přišla v průběhu týdne od Colours of Ostrava. Účast na letošním ročníku z důvodu převratu ve své zemi zrušili Amadou & Mariam. Malijská dvojice křížící tradiční world music se západní hudbou zde měla předtsavit nové album...
6.4.2012 Garbage jsou zpět a alespoň dle nového singlu Blood For Poppies se zdá, že v plné síle. Více ale napoví až v půlce května celá deska, která se bude jmenovat Not Your Kind Of People.
5.4.2012 Danger Mouse je coby producent podepsán pod celou řadou úspěšných nahrávek posledních let. Úspěch ale zaznamenal i s projektem Gnarls Barkley, z jehož druhého, čtyři roky starého alba The Odd Couple pochází i náš dnešní Song dne.
4.4.2012 Šedesáté narozeniny by dnes oslavil kytarista Gary Moore. Přestože v loňském roce předčasně opustil svět, fanoušci na jeho hudbu nezapomínají. I proto dnešní výběr padá na jeho Still Got The Blues.
3.4.2012 Před měsícem vydal Bruce Springsteen své sedmnácté album Wrecking Ball a právě z něj pro dnešek vybíráme singl We Take Care Of Our Own. Hodí se také připomenout, že 12. července se americký zpěvák představí v pražské Synot Tip Areně.
2.4.2012 Dnešní výběr měl jednoduché kritérium: chtělo by to nějakou pohodovku. A docela dobře to splňují britpopoví Suede s jejich zřejmě největším hitem Beautiful Ones.

881-890 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.