Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
30.5.2013 Jedna z nejvíce oslavovaných londýnských kapel pracuje na nové desce, a to je jedině dobře. Jejich loňský počin Given To The Wild patřil k těm povedenějším nahrávkám minulého roku, i když je pravdou, že tím největším hitem The Maccabees je bez diskuze Pelican.
29.5.2013 Dnes sfoukne svíčky na narozeninovém dortu Noel Gallagher, tak vzpomínáme na jeden velký hit, který pochází právě z jeho pera. A na dobu, kdy to táhl ještě se svým bratrem Liamem v Oasis. Live Forever.
27.5.2013 Pražští indie-rockeři A Banquet nezahálí, před pár dny vydali nový singl Too Young a natočili k němu také animovaný videoklip. Tuto kapelu považujeme za velmi nadějný úkaz na české scéně a tak jí dnes věnujeme prostor v rubrice Ostře sledované songy.
27.5.2013 Festivalová sezóna už pomalu klepe dveře. Tato sutečnost mě přinutila zamyslet se, které vystoupení ve mně za dobu, co navštěvuji festivaly, zanechalo nejvíce emocí. S přehledem vyhrává formace The John Butler Trio.
26.5.2013 Dnes večer zkrášlí svými tóny a melodiemi prostory Lucerna Music Baru manželské duo Sea + Air. Dojmy z jejich koncertů plných rozličných nástrojů by mohli vám sdělit ti, kdo je zastihli v minulých dnech v Bratislavě, Ostravě, Brně či Kopřivnici v rámci jejich turné v České republice a na Slovensku.
25.5.2013 Wonderwall trochu jinak. Jeden z neprovařenějších devadesátkových hitů napsaný Noelem Gallagherem získal novou podobu, kterou má na svědomí duo Hurts. Temnější klavírní verze starého hitu Oasis s Theem Hutchcraftem za mikrofonem nezní vůbec špatně.
23.5.2013 Pete Doherty slibuje dva komorněji laděné koncerty s blízkým kontaktem s publikem, nové songy od Babyshambles i klasiku (pravděpodobně také ze své sólovky) živě. Kde? V bratislavském KC Dunaj. V červnu.
22.5.2013 Vampire Weekend se svou novinkou Modern Vampires of the City sklízejí úspěchy. A recenze bude i u nás. Zatím si zkraťme čekání Songem dne, kterým je jejich vystoupení v pořadu Saturday Night Live, kde zahráli skladbu Unbelievers.
21.5.2013 Island platí za pořádný vykřičník s každým dalším počinem. Nejinak je tomu u Retro Stefson, sedmičlenné úderky, co klepe na naše hranice. Premiérově je hostí dnes brněnský Kabinet MÚZ, zítra olomoucký Jazz Tibet.
20.5.2013 Dnes jsme na facebooku zahájili novou rubriku, která je primárně určena těm, kdo sledují náš profil. Každý pondělní podvečer vám pošleme tip na zajímavé živé vystoupení nebo videoklip. Od běžného songu dne se tato rubrika bude lišit tím, že jejím hlavním účelem...

531-540 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.