Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
13.6.2013 Black Sabbath nechali své fanoušky na nový videoklip dost dlouho čekat, jejich album 13 je venku od 7. června a teprve nyní má jejich singl God Is Dead? i vizuální podobu. A tak jako název skladby vybízí k otázkám, je i video plné znepokojivých obrazů z každodenního života.
12.6.2013 Možná právě sedíte v práci a přemýšlíte o tom, kdy přijde skutečné léto, a těšíte se na dovolenou. A mělo by konečně dorazit, snad už tento víkend. Nebo patříte ke studentské populaci a právě v těchto dnech se nervózně připravujete na zkoušky či přijímací řízení.
10.6.2013 Takřka voodoo zaříkávání, tance kolem rozžhavených pitů, melodický hiphop, jemuž u nás otevřel cestu Astronautalis. Young Fathers k nám jinak také nedávno zavítali, a tak můžeme dosvědčit, že tohle všechno je opravdové.
8.6.2013 Zlaté časy britpopu...jsou zřejmě dávno pryč. Ví to i Liam Gallagher, a proto nedávno slíbil, že na jeho nové desce BE, kterou natočil s Beady Eye se k devadesátým létům vracet nebude.
7.6.2013 Dnešním oslavencem je ostravský písničkář Jarek Nohavica, Song dne je tedy pro sólo pro něj. Darmoděj...více k písničce už slovy samotného autora.
6.6.2013 Tuto anglicko-keňskou kapelu jsme mohli slyšet loni na Pohodě a koncert se měl opakovat i letos. Bohužel Owiny Sigoma Band vystoupení v Trenčíně museli ze závažných důvodů zrušit.
4.6.2013 Dnes již třináct let stará skladba ať udeří v plné síle! Nemůžeme jinak. Pod taktovkou Jana P. Muchowa voláme, aby se počasí umoudřilo a Vltava utlumila.
3.6.2013 Těšíme se z toho, že američtí The Drums o sobě opět dávají trochu vědět. V srpnu přijedou na slovenský Grape Festival a Jonny Pierce nazpíval luxusní singl pro Trentemøllera. Podívejte se na živé provedení If He Likes It Let Him Do It z jejich poslední desky Portamento.
3.6.2013 Předtuchy se naplnily, jak se zdá - svědčí o tom přinejmenším skladba Kleště, nesoucí netypicky zvýrazněný zpěv v rytmu danse macabre.
31.5.2013 Zdá se, že stále funguje model velkého hitu, který střemhlav udeří na hitparády a vyšplhá se na první příčku prodejnosti. Dokonce i u nás, kde máme předražené fyzické desky a většina mainstreamových médií nás krmí nudou devadesátých let.

521-530 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.