Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
8.7.2013 U některých interpretů nerad používám slova talent či naděje. Až příliš často se tyto jinak pochvalné výrazy pojí spíše s věkem dotyčného, nežli s jeho tvorbou. Přitom, pokud mladý hudebník nahraje kvalitní věc, proč jej označovat nadále jen za jakýsi příslib?
6.7.2013 Ne nadarmo říká jeden z komentářů, že je The Weeknd, kanadský fenomén blogosféry, nejžhavějším zpěvákem současné pop music. A jestli vás nerozpálí hudba, nahota to dorovná. Justin Timberlake je proti tomu slabé kafe. Hezký víkend, peprné léto.
5.7.2013 Festival Rock For People představil na své Showcase Stage v uplynulých třech dnech množství nadějných mladých kapel, a kdo je zatím neslyšel, pro toho máme jeden tip a zároveň připomínáme britskou formaci, která měla naživo v Hradci Králové ohromující úspěch.
4.7.2013 Konečně přišla ona chvíle – Queens of the Stone Age dnes vystoupí na festivalu Rock For People, kde budou mít asi hodinu na to, aby prokázali svou živou sílu a předvedli novou desku ...Like Clockwork.
3.7.2013 Nick Cave se starými brachy The Bad Seeds vypustil další singl, Mermaids, který doprovází záznam z únorového vystoupení v LA. Dříve jako celý koncert, nyní pouze letmá ochutnávka toho, jak Cave svou melancholickou pouť Push the Sky Away taví živě spolu se sborem...
1.7.2013 Eklektismus lesního cirkusu není vlastní pouze českému klenotu DVA, nýbrž také ukrajinské, obdobně roztomilé a skotačivé, manželské dvojici Zapaska. Ono přirovnání nakonec stvrzuje i nepříliš známé podtržení, citlivý remix právě z českých rukou.
1.7.2013 Fanfáry, balónky, báchorky, pukrle a konfety, oslavujeme léto v začátku prázdnin a začátku nového týdne, bojujte proti růžovým robotům. S The Flaming Lips, kteří nás loni rozněžnili během Colours of Ostrava, servírujeme pořádnou dávku burcujícího optimismu. Pamatujete?
29.6.2013 Londýnská indie folková kapela Noah and the Whale vydala v květnu už čtvrtou studiovou desku Heart of Nowhere, které nebylo věnováno zase tolik pozornosti, ale zasloužila by si jí více.
27.6.2013 Možná, že jejich poslední deska zase tolik nenadchla, ale myslím, že i přesto se máme v létě na co těšit. Bloc Party nám zahrají v Čechách i na Slovensku, můžete je zastihnout na Rock For People nebo na Pohodě. No a nebo si dejte rovnou dvakrát. Banquet.
26.6.2013 Dnes zahraje v pražském Paláci Akropolis věčný potížista Pete Doherty. Ale snad právě tímto akustickým koncertem si napraví reputaci. Poslechněte si skladbu I Am The Rain z jeho sólové desky Grace/Wastelands a vše mu odpustíte.

501-510 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.