Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
22.7.2013 Lidová Katarzia, snová Odeur, rozervanci Strangers. Tak nějak by šel v rychlé zkratce ohlásit náš prozatímní playlist tipů sypaných z rychlíku. Strangers dostávají svému jménu, vycházejí ze stejné (červené) stáje jako Kittchen.
20.7.2013 Nedávná Pohoda řekla jasně, kdo je současným hybatelem taneční scény: Disclosure. Přehled skladeb mixovaných STRBKT, Justice, Ink Midgetem a mnohými dalšími ukázal, že nejméně pro našeho posluchače je novinka britské dvojky s debutem Settle pro parket mnohem přínosnější než třeba Daft Punk. Protančtete víkend!
18.7.2013 U poslechu AMOK, dvojky vycházející ze sólové Yorkovy práce (které se těžko říká „superkapela“ nejen pro to, že sám Yorke má z onoho pojmu husí kůži), se těžko zbavíte pocitu rozjuchané, přesto typicky tklivé atmosféry.
17.7.2013 Úderka vedená Reznorem uměla vždy pořádně nakopnout, zvlášť, když šlo rovnou o Nine Inch Nails. Netušená práce na další studiovce přináší první ovoce, jehož plnou nůš Nine Inch Nails (tentokrát s Attikem Rossem, oscarovým pobočníkem) vyhodí 3. září.
15.7.2013 Dnes vám představujeme jednu z nejtalentovanějších kapel, která se předvedla na letošní Pohodě. Beware of Darkness jsou z Kalifornie a na letišti v Trenčíně jste je mohli vidět díky jejich evropskému turné, na kterém doprovázejí Smashing Pumpkins.
15.7.2013 Americké seskupení šestice muzikantů pod hlavičkou We Came As Romans má naplánováno na 23. července vydání své třetí studiové desky s názvem Tracing Back Roots. Pojďme si tedy dát na ochutnávku první singl Hope.
14.7.2013 Že ještě neznáte písničkáře Keatona Hensona? Seznamte se! Že jste ještě neslyšeli jeho novou desku? Měli byste to napravit. Album Birthdays vyšlo už na konci letošního února. Pro dnešek z něj vybíráme skladbu You. Čtyřiadvacetiletý stydlivý dlouhán vám ji zahraje kdesi uprostřed vyprahlé kalifornské pouště.
13.7.2013 Měli jste rádi australské hard rockery Wolfmother? Zamáčkněte slzu v oku, teď už vám bude muset stačit jenom Andrew Stockdale. Byl to ostatně jediný stálý člen kapely. Zbytek osazenstva přicházel a odcházel, sestava se od eponymní prvotiny z roku 2005 změnila mnohokrát.
12.7.2013 Nadějná anglická kapela The Elijah, která mísí ve své tvorbě prvky hardcoru a ambientu, nedávno oznámila svůj konec. Náhle a bez uvedení důvodu. Výtečné debutové album I Loved I Hated I Destroyed I Created tak zřejmě v diskografii kapely zůstane osamoceno.
10.7.2013 Audiovizuální bouřka a poklona synťákovému retro, osmdesátky jaksepatří. iamamiwhoami, zástupkyně severského božstva, představí svůj projekt letos slovenské Pohodě. A goods, tance uvnitř krychle, nabízí obrázek blízký tomu, jak Jonny Lee káže živě.

491-500 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.