Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
21.8.2013 Irský písničkář Glen Hansard včera zahrál na Pražském hradě a dnes zamíří na zcela opačný konec republiky. Ve Valašském Meziříčí vystoupí v místním Kulturním zařízení. Songem dne je píseň Bird of Sorrow, tedy ukázka z jeho loni vydaného sólového alba Rhythm and Repose.
19.8.2013 Američtí metaloví experimentátoři iwrestledabearonce, kterým jsme se nedávno věnovali v rubrice Seznamte se, vydali 6. srpna novou desku Late For Nothing. Společně s ní zveřejnili i nejnovější videoklip k singlu Boat Paddle, ke kterému kapela přistoupila s humorem sobě vlastním.
17.8.2013 Až hymnický náběh má skladba Hands mladé zpěvačky, která vykvétá po boku Floexe. Na podzim třeba začne pršet, zvěst téhle desky ovšem všechny chmury dozajista zaplaší. UNDER QUIET, vznikající pod dozorem Jana P. Muchowa, má přijít na konci září. Nemůžeme se dočkat.
15.8.2013 Dechy, dechy a dechy. Nádech, výdech, St. Vincent před nedávnem oznámila, že se chystá do Evropy. Třeba tentokrát pořádně, protože tuhle půvabnou kudrnatou princeznu jsme ještě nehostili a její doprovod, otčín Byrne, vystoupil na Colours taky pěkně dávno.
14.8.2013 Mark Kozelek aka Sun Kil Moon byl vždycky tak trochu zapomenutý bard. Na jarní desce po boku Jimmyho LaValle z The Album Leaf opět vykvetl. A desku, Perils from the Sea, která příjemně plyne i během léta, postavil na tklivém sentimentu a silném vypravěčství.
12.8.2013 Rok se neslo okolo Fiordmoss usadivších se v Berlině ticho a teď, v ustupujících vedrech, udeří trojice, vyslanci brněnské FaVU, singlem Siberia. Formace zve do snového světa za doprovodu etnických zaříkadel a dává tušit, že se opět, lehce, tvář mění.
11.8.2013 Mumford and Sons zatím stále čerpají ze své druhé desky Babel, se kterou objíždějí svět a točí jeden klip za druhým. Po delší době tu je opět další video, tentokrát ke skladbě Hopeless Wanderer, ve kterém se dočkáte nečekaných polibků a ničení krásných nástrojů. Uf.
9.8.2013 Daft Punk jsou hvězdy jaksepatří, pozvání se vám může na poslední chvíli vymstít a francouzská dvojka, která po sedmi letech smetla parkety, prostě nedorazí. Colbert to vzal do svých rukou, diváci dostanou show, v nichž zazáří nejedna hvězda nejen stříbrného plátna.
8.8.2013 V těchto dnech probíhá Brutal Assault, ale i v popu existují věci, co vám dají pořádně zabrat. Jednou z nich je i tohle video. Foster The People mají daleko do bezstarostných tanečních party popěvků.
7.8.2013 Dnes začíná osmnáctý ročník festivalu Brutal Assault a proto jsme zvolili za Song dne Native Blood od kapely Testament. Americká thrash-metalová pětice je totiž headlinerem středečního večera.

471-480 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.