Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
9.11.2013 V každodenním přívalu nové hudby nezaškodí si občas připomenout i nějakou tu klasiku. Právě tohle víkendové ráno jsem po čase slyšela Love Me Do od Beatles a nemohu se ubránit tomu, abych tuto skladbu nevybrala do Songu dne.
8.11.2013 Dnes večer už podruhé v tomto roce zahraje svým fanouškům v Praze britské duo Hurts. Kapela, která již přerostla kapacity klubů, vystoupí v Incheba Areně v areálu holešovického výstaviště. Předskakovat jim bude česká formace Luno.
7.11.2013 Alien Days byl první song, který jsme slyšeli z nové desky MGMT, ale teprve teď, když už je album dávno venku a duo k němu natočilo už dva videoklipy, přišla řada dát vizuální podobu i tomuto singlu. A je inspirovaná hollywoodským filmem více, než kdykoliv předtím.
6.11.2013 Yo La Tengo dnes chystají pro pražský Palác Akropolis dvouapůlhodinový koncert. Nemůžeme tedy jinak, jako Song dne hrajeme jejich skladbu Before We Run z aktuálního alba Fade (vyšlo začátkem tohoto roku). Jednu z velkých radostí podzimní klubové sezony byste si rozhodně neměli nechat ujít!
4.11.2013 Technical Kidman jsou z Kanady a komu jinému dát prostor v naší rubrice nových talentů, než právě kapele, která se v sobotu představila živě na Nouvelle Prague a patřila k těm, co zaujaly nejvíce.
3.11.2013 Na nedělní podvečer servírujeme temný zákusek, Veroničin sen z rukou Floexe. Už tak hašteřivá melodie si zavdává s labyrintem faunů a švankmajerovskou imaginací! Dnes (3. listopadu) v olomouckém Jazz Tibetu, zítra brněnském Kabinetu. Společně s britskou stájovou kolegyní Poppy Ackroyd.
2.11.2013 Psychedelie je v kurzu. Tak proč si nedat na víkend něco veselejšího z tohoto žánru. Unknown Mortal Orchestra vás zároveň se svými Ffunny Ffriends vás zvou na svůj koncert, který se bude konat 15. listopadu v pražkém klubu Chapeau Rouge.
1.11.2013 Dnes probíhá první den showcaseového festivalu Nouvelle Prague. Vystoupí na něm dosud neobjevené čerstvé talenty a večer zakončí už o něco slavnější britská písničkářka Lucy Rose.
31.10.2013 Už tuhle neděli se v pražském klubu Roxy představí kanadská popová dvojčata Tegan and Sara. Podle očekávání přivezou především skladby ze své letošní desky Heartthrob, která mezi fanoušky starších desek vzbudila mírné rozčarování.
30.10.2013 Novodobý král popu se téměř po celé sedmiminutové video k singlu TKO z jeho aktuální desky The 20/20 Experience - 2 of 2 nachází v nepohodlném vztahu i nezáviděníhodné pozici. Dokáže to Justin Timberlake ustát? Více zjistíte v novém klipu.

421-430 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.