Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
12.2.2014 Velký oblíbenec českých fanoušků se znovu vrací. A to nejenom s koncertním turné. Americký rapper chystá na letošní rok i novou desku, která by snad měla vyjít v nejbližších měsících.
10.2.2014 Americké duo Have a Nice Life, které tvoří Dan Barrett aka Giles Corey a Tim Macuga vydalo letos následníka svého šest let starého debutu Deathconsciousness. Ten tehdy sbíral jednu pochvalnou kritiku za druhou a nejinak tomu je s letošní novinkou nesoucí název The Unnatural World.
3.2.2014 Britská odpověď na Tame Impalu? Aneb psychedelie stále žije. Už za pár dní se na nás chystá nový počin čtveřice Temples. Oproti zmíněným Australanům jsou Britové progresivnější a spíše než o hibernaci a snění jim jde o objevování nových cest, jak si pohrávat se strukturou písně a nebojí se použít kytary.
1.2.2014 Britští Klaxons pomalu, ale jistě dokončují práce na svém třetím, prozatím bezejmenném albu. Kapela, která svůj žánr definuje jako new rave, se zapsala do povědomí posluchačů mixem elektroniky, indie rocku a chytlavými melodiemi.
31.1.2014 Dnešní den patří americkému skladateli Philipu Glassovi, který slaví 77. narozeniny. Kromě toho, že se stal průkopníkem avantgardního hudebního směru zvaného minimalismus spolu se Stevem Reichem a La Monte Youngem, je také autorem několika filmových soundtracků.
30.1.2014 RDGLDGRN. Co vůbec znamená jméno této kapely? Odpověď je snadná: Red, Gold a Green. Tak si říkají tři hudebníci, kteří se pohybují na hudební scéně třetím rokem.
29.1.2014 Kritikou opěvovaní angličané Architects připravují posluchače na novou desku Lost Forever // Lost Together novinkovým singlem Naysayer, který podporují videoklipem.
27.1.2014 Slibně pro českou scénu zní příprava nové desky kapely 100°C původem z Mariánských lázní.  Soudě tak podle jejich aktuálního singlu Eye For An Eye, který zvukově nezaostává za současným zahraničním popem a přitom nepůsobí jen jako jeho napodobenina.
26.1.2014 Smutné je objevit doslova posmrtně funkovou kapelu, která ze zaprášené tradice čerpá osobitým, živým způsobem. Neuvěřitelná energie, umocněná též zapojením věhlasných jmen jako DOOM, Thundercat anebo dokonce Damon Albarn, si slávy užila jen minimum.
25.1.2014 Kdysi jsme s Tomášem vedli Uši, rubriku, v níž muzikanti poslouchali, dojímali se. Nad tímhle by se dojímali Zrní. A Bratři Orffové. Ti si ale Moddiho berou na křtění. Moddi si bravurně vyhrává se svým hlasem – to by jistě ocenila Björk.

351-360 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.