Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
1.6.2014 MGMT dneska přejí všem dospělým, kteří jsou ještě pořád trochu dětmi, všechno nejlepší.
30.5.2014 Víte, že máme u nás tyhle elektro popové experimentátory? Dvě zběsilé divoženky, bubeník, zlato, třpytky, casio klávesy. Zkuste to, lze je buď milovat, nebo nenávidět. K loňskému EP Shelter jim teď vyšly remixy a My Name Is Ann! jedou na výlet do Ameriky.
29.5.2014 Stahujete hudbu? Stahujete ji zadarmo, nebo za ni platíte? A už jste zaregistrovali projekt Fair Price Music? Možná je to cesta, jak podpořit oblíbené kapely, ale nezruinovat svůj studentský rozpočet.
28.5.2014 Tematické jazykové okénko. Islandsky stormur, estonsky torm, litevsky audra, lotyšsky vētra, německy Sturm, francouzsky tempête, rumunsky furtună, rusky, bělorusky, ukrajinsky, makedonsky a bulharsky буря.
27.5.2014 Čísla, čísla, čísla. Před třemi dny oslavil Bob Dylan sedmdesáté třetí narozeniny. Před jednapadesáti lety vydal album The Freewheelin' Bob Dylan, své druhé v pořadí, a my z něj vybíráme dnešní skladbu. Od té doby Bob nahrál dalších třicet tři desek.
26.5.2014 Kdybychom vytrhli kus jednoho jejich textu, dalo by se říci, že Schwarzprior jsou „děti se vkusem pro zvláštní krásu“. Pravda, k dětem mají daleko, záliba ve zvláštní kráse, kráse, která je značně dekadentní, z nich však číší.
25.5.2014 Když jsem se dnes probudil, mysl si, neznámo proč, ihned vzpomněla na The Books, zapomenutý experimentální fenomén newyorské nezávislé scény, který si pěstuje líbivý fetiš ve zvucích a ruších ulice a reálného světa. Abstraktní kolážová muzika.
23.5.2014 Vezmu rubriku Song dne zase jednou z trochu osobnějšího soudku. Včera byl krásný pozdní večer. Seděl jsem kdesi na lavičce v olomouckých Bezručových sadech, v hlavě litr Pálavy, kolem krku zavěšená ta nejkrásnější slečna, když tu se k nám zdáli donesly tóny Daughna Gibsona.
22.5.2014 Morrissey dnes slaví 55 let. A zdá se, že si zpěvák The Smiths k narozeninám nadělil fakt, že kolem něj teď bude rušno. Za prvé vydá 15. července jubilejní desátou studiovou desku s názvem World Peace Is None of Your Business.
21.5.2014 Mirel Wagner je zjevení; černočerná dívka z rozpálené Etiopie s typicky německým, k hudebnímu životu předurčujícím příjmením, která se s rodiči přestěhovala z tropických veder do mrazivých Helsinek a tamější severská trudnomyslnost naprosto pohltila její duši.

271-280 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.