Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
5.8.2013 Trevor Powers neboli Youth Lagoon se představil se svou kapelou na letošní Pohodě a Mute, skladba, kterou si dnes hrajeme, je ukázka z jeho poslední desky Wondrous Bughouse. Psychedelie letí a zdá se, že většina kapel, které s ní pracují, ji umí pojmout po svém.
5.8.2013 Momentální počasí tak trochu inspiruje k tomu, pustit si skladbu, která se bude nejlépe hodit k až trochu hororovým bouřkám. Je samozřejmě mnoho písní o bouřích, ale možná je právě čas, říct si, co vlastně znamená výraz Fairweather Friends.
3.8.2013 Nedělní koncert Deep Purple bude velkou událostí pro Slavkov u Brna. Legendární hardrocková kapela zahraje v přírodním amfiteátru zahrady místního zámku a přiveze novinky z chystané desky Now What?! a pochopitelně největší hity.
1.8.2013 V létě dříve nebo později přijde chvíle, kdy si chcete pustit hudbu s tímto ročním obdobím nějak spojenou. A nemusí se v ní zpívat zrovna o plážích a letních parties.
31.7.2013 Dnes slaví narozeniny Norman Cook, tedy slavný DJ a producent známý pod jménem Fatboy Slim. Loni se představil na závěrečném olympijském ceremoniálu v Londýně, už navždy však bude spojen s hudební scénou jihoanglického Brightonu.
29.7.2013 Dnešní hudební tip vážeme k reportáži z anglického Lewes Stopover festivalu, kde krom jiných vystupoval také Johnny Flynn & The Sussex Wit. Tento mladý písničkář má na kontě už tři vydané desky a je velmi úzce spřízněn s londýnskou folkovou scénou.
29.7.2013 Zase se budeme bát a zpívat tuhle známou melodii. V Praze dnes vystoupí nekorunovaní králové britského heavymetalu a podle aktuálního koncertního setlistu je Fear Of the Dark skladba, která by měla v každém případě zaznít.
27.7.2013 Chtělo by to něco k přebití všech těch žhavých novinek, všech post-dubstepů a elektro popů. K tomu ideálně poslouží Hank Williams a jeho skladba So Lonesome I Could Cry, která už je na světě šedesát čtyři let. Víc asi netřeba dodávat. Příjemný poslech.
26.7.2013 Mistr shock rocku a král hororové rockové show se dnes zastaví potěšit své fanoušky v Brně. Alice Cooper vydal poslední desku Welcome To My Nightmare v roce 2011, loni pak jel turné spolu s Iron Maiden.
24.7.2013 „Zítra ráno si už nezapálím cigaretu“ zpívá Jaromír Švejdík, frontman kapely Umakart. „Ale dneska ještě můžu.“ Chcete vědět proč? Herečka Tereza Srbová vám to společně s Britem Rupertem Youngem vysvětlí.

481-490 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.