Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
7.5.2014 Není hip hop jako hip hop! Ví o tom své fanoušci WWW, ví o tom své na Sub Popu. Shabbazz Palaces ne nadarmo experimentují, černošské cool mají v rodinné krvi a vychází z jazzové skupiny. Zaslouženě byl jejich debut roku 2011 jednou z nejpřekvapivějších nahrávek – všehochuť.
5.5.2014 Předvídat úspěch dosud nevydaného materiálu je vždycky ošemetné, ale v případě Teleman (a jejich jméno má mnohem více společného s Kraftwerk než s německým skladatelem Georgem Philippem Telemannem), se není čeho bát.
4.5.2014 Harmonika, mandolína, kytara. Ať si vezme Moddi do ruky cokoliv, vždy z toho vzejde tklivé písničkářské krasosmutnění. Nenapravitelně křehká a melancholická severská duše již zítra zahraje v olomouckém Jazz Tibet Clubu.
2.5.2014 V posledních týdnech mi sluchátky proplulo několik desítek nezávislých slovinských kapel a hudebníků. Již zkraje příštího týdne zjistíte, proč se právě hudba této země těšila mé pozornosti. Píseň New Wave Syria budiž tajemným promem...
1.5.2014 Citovat 1. května Máchův Máj je klišé. Citovat 1. května Máchův Máj skrze WWW je trendy. Místo rozkvetlé třešně oprátka, místo živoucí lásky smrt, místo tepajícího srdce jen chrastění kostí. První intermezzo v hiphopové postmoderně.
30.4.2014 Elektronický zachmuřenec Baths navazuje 6. května na svou loňskou desku Obsidian novým EP Ocean Death. Titulní skladba dává tušit, že jistá fascinace smrtí a atmosféra plíživých, zastřených melodií nezůstane zapomenuta, nýbrž bude rozvinuta.
28.4.2014 Lesní zvěř s novou deskou Movable Feasts baví, míchá emocemi a v jistém bodě i přesahuje směrem k současné literární produkci. Činí tak ve skladbě Ještě je co ztratit, k níž namaloval vizuální kabát umělecký všuměl Kittchen.
27.4.2014 Už zítra křtí desku domácí Manon Meurt. V Roxy a zadara. Bude to takové spojení toho nejlepšího a nejhoršího, co naše domácí scéna nabízí, jelikož tam svůj singl (!) pokřtí i Holden Caulfield.
25.4.2014 O Fleet Foxes nebylo vidu ani slechu asi tři roky. Lekcdo možná čekal, že se frontman Robin Pecknold úchylil někam do lesů, kde zuřivě pracoval na následovníkovi úspěšné desky Helplessness Blues.
24.4.2014 Courtney Love se vrací se svou sólovou tvorbou, reunion Hole na obzoru. Na poslední desku pod hlavičkou Hole (Nobody's Daughter) raději zapomeňte a dejte si Malibu, což je zkrátka vynikající pop song.

291-300 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.