Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
30.6.2014 Kdo má rád třeba Jamese Blakea, měl by zbystřit a hlavně se nebát věnovat trochu poslechu kapele Phoria, která proměňuje přežité pojetí post rocku. V půlce června jí vyšlo nové EP Display, kde najdete 4 skladby, my si však dnes pouštíme jejich dosud nejznámější singl Red,
27.6.2014 Aktuální počasí tomu sice neodpovídá, ale příchod opravdového léta je jen otázkou času. Jako hudební kulisu k polehávání u vody můžete zvolit třeba nový singl Letní kapely Maniac. Schválně, jak byste při cestě městem reagovali na proud studené vody bez varování?
26.6.2014 Cusp of Eternity je nová skladba švédské kapely Opeth z chystaného alba Pale Communion, jehož datum vydání se z původně plánovaného června přesunulo na 26. srpna.
23.6.2014 Zpěvačka s obrovským hlasem, která patří mezi nové objevy ostrovní scény, zazářila během uplynulého víkendu také na našich místních „ostrovech“, konkrétně festivalu United Islands of Prague. Patřila jí hodina na hlavní stagi v Kinského zahradě pod Petřínem.
21.6.2014 Nářky Lany Del Rey už nás stíhají nějaký ten měsíc, před týdnem Ultraviolence vyšlo a s ním teď i klip. Balady filmového střihu, takové pompézně přeslazené retro, do něhož L. občas vzrušivě zašeptá, vždy však zároveň s průnikem slz, a dá si kytarové sólo. Inu, pořád ten krásně smutný kýč.
20.6.2014 Podlehnout kouzlu OK Go pro jejich videoklipy, které nepřestávají překvapovat, není nijak těžké. Tentokrát je to celé o optických klamech a zrcadlení. Návyková záležitost, která nutí nejen kouknout znovu, ale projet celou jejich tvorbu.
19.6.2014 S menším zpožděním přichází ovoce Record Store Day, zapomenutá sedmipalcová deska od experimentální písničkářky Julii Holter.
18.6.2014 DVA jsou bláznivá kapela. Čiší to z každého vystoupení a u Mulatu taky z videoklipu. Víc takových. Večer ve vyprodaném brněnském Kabinetu MÚZ natáčel Petr Marek z MIDI LIDI. A já jsem obrázky toho večera rozpohyboval do gifů.
16.6.2014 Mladá tokijská umělkyně vystupující pod jménem Sapphire Slows si ze svých snů a meditací vyhnětla loni na podzim Allegoria – debutovou desku o deseti snímcích, v nichž přechází z ambientního kolébání do opojných tanců.
14.6.2014 Bouřky, vedra, bouřky. Buď se radovat, nebo truchlit. Nejlépe však provozovat obé zaráz, onemocnět. Prostý text „For Now I am Winter / Lungs debut“ doprovází křehký příběh dvou souměřitelných postav představujících krásu, dítě, a melancholii, na cestě, které se v závěru klipu protnou.

251-260 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.