Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
5.12.2013 Toto oficiální video je vlastně počítačovým programem. Algoritmus s předem definovanými vlastnostmi reaguje na hudbu. Animace se generuje sama. Působivé. Stejně jako skladba samotná, která pochází z výborného letošního alba Wild Light a která dobře zachycuje, o čem celé album je.
4.12.2013 Jakub 'Kuba' Ziołek alias Stara Rzeka vydal v dubnu tohoto roku své první album Cień chmury nad ukrytym polem. Tento hudebník není na polské alternativní scéně neznámý, působí v hned několika kapelách hrajících spíše tvrdší odrůdy rocku.
3.12.2013 Dnešním dnem zahajujeme sérii našich osobních tipů na nejlepší skladby tohoto roku. Prostřednictvím Songu dne vás postupně naši redaktoři seznámí se třemi písněmi či tracky, které je letos nejvíce zaujaly a možná tak upozorní i na desky, které už se nevešly do každoročního top výběru.
2.12.2013 Bratři Orffové patří k těm pár, co dělají na poslední chvíli rozruch, kde že je ta nejlepší deska z těch našich českých. V případě krnovského Šera mnozí mluví o dalším dospění, téma ale zůstává na stejném místě.
1.12.2013 Dnešní večer v Lucerna Music Baru bude patřit mladému písničkáři Jakeu Buggovi. Stejně jako před dvěma týdny Tom Odell, i tento nottinghamský rodák má vyprodáno. Předskakovat mu bude nashvillská kapela honeyhoney.
29.11.2013 Mount Kimbie udělali dva výrazné tahy u své další desky, zaprvé začali zpívat (např. hitovka Made to Stray), zadruhé přizvali Kinga Kruleho, debutanta a jednoho z největších zjevů na současné ryze písničkářské scény.
28.11.2013 M.I.A. je na poli současné popové scény ojedinělý úkaz, který s novým albem opět vykvetl. Matangi sice spojilo pár nových skladeb s pár starými, přesto jde o konzistentní patnáctku skladeb, kde vypomáhá také neotřelý The Weeknd. A Gavras tomu s režií dává ten pořádný říz.
27.11.2013 S nástupem zimy se blíží naše každoroční bilancování. Přestože se tolikrát v redakci shodneme, tentokrát to vypadá, že tento můj černý kůň letošního roku zapadne.
25.11.2013 Ústecká formace kolem Jiřího Imlaufa právě finišuje první část svého turné k nové řadovce Everest. Sedmého a čtrnáctého prosince ji budou uzavírat dva křty.
23.11.2013 Občasný útěk od moderního zvuku současných kapel ke kráse minimalistické klavírní tradice neuškodí. Síla komorní klasické hudby, cit nejprostěji a nejhlouběji vyjadřující, bude vždy nadčasová a Beata Hlavenková si je toho dobře vědoma.

401-410 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.