Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
7.4.2014 Ratking, nejméně čtyři roky fungující trojice newyorských mladíků, právě vydává svůj debut So It Goes. Tak trochu letargií nabitý název nemá nic co dočinění se syrovostí, kterou skupina vedená Wikim, nejspíš dvacetiletým floutkem z Manhattanu, svírá už skladbou So Sick Stories.
6.4.2014 Očekávaná sólovka Damona Albarna Everydays Robots vyjde 28. Dubna a kromě stejnojmenného prvního singlu vypustil frontman Blur ještě skladbu Heavy Seas of Love jako další ukázku z toho, co chystá. Ke společným vokálům si přizval Briana Ena.
5.4.2014 Výročí úmrtí Kurta Cobaina dnes naplnilo plných dvacet let, které uplynuly ode dne, kdy se zastřelil ve skleníku na zahradě svého domu. O věcech mezi nebem a zemí a možná trochu i o temnotě, která se skrývá v americké krajině, pokud jí obývají lidé bez srdce, je písnička Lake of Fire.
3.4.2014 Kolem vydání b-stran desky 4:13 Dream to vře, a tak si pojďme připomenout singl z této dosud poslední studiové nahrávky The Cure, která vyšla v roce 2008. The Perfect Boy naživo v Madison Square Garden v New Yorku.
2.4.2014 Aranžmá pro akustickou kytaru – práce mistrů. Jak v této výzvě obstál Julian Casablancas? Na to se můžete podívat v tomto videu, kde hraje (zřejmě bez přípravy) skladbu 11th Dimension ze své první sólovky Phrazes For The Young.
31.3.2014 Peace jsou v současnosti asi nejstylovější britská kapela, jakou vůbec můžete znát. Čím že to? Jejich hudební kreace si berou to nejlepší z minulosti, od leopardích kožichů, přes psychedelické kytary, funky rytmy, až k eleganci Suede. Žádostivý a trochu líný vokál Harryho Koissera, který si svým seladonstvím nezadá s Alexem Turnerem, je však vyčleňuje z dosud slyšeného.
30.3.2014 Queens Of The Stone Age není třeba představovat. Znáte však kapelu Eagles Of Death Metal? Ne? Ptáte se, jak spolu tyto tvě party souvisí Odpověď je jednoduchá. Společným jmenovatelem je Josh Homme.
29.3.2014 Pearl Jam vydali minulý rok opět výbornou desku s názvem Lightning Bolt. Při jejich nadcházejícím letním evropském turné sice naši republiku nenavštíví, ale to nám nebrání si je připomenout skrze baladu Sirens.
28.3.2014 Americká poprocková formace Anberlin nedávno oznámila konec své hudební kariéry. Za svou dvanáct let trvající dráhu vydala šest alb a sedmé plánuje vypustit do světa ještě před avizovaným koncem.
27.3.2014 Co se stane, když se spojí dětská představivost s DVA? Hradecká skupina k tomuto skotačení měla vždy blízko. Během workshopu, na němž se podílela šestice dětí, vzniklo druhé video k před měsícem vydanému albu Nipomo. A je to super!

311-320 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.