Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
28.10.2013 Dnešní skladbu od mladé kapely věnujeme Lou Reedovi. Ne proto, že by s ním nějak zvlášť souvisela, je to píseň o rozchodu, ale emotivní baladický projev Blaina Harrisona a slova o tom, jak se sny rozplývají mezi prsty jako sněhové vločky, přesahují smutnění z nenaplněných lásek.
27.10.2013 Tyto řádky vznikaly v pohodlí načechraných, vyhřátých peřin. Důvod? Absolutní nedělní lenivost. Absolutní. Přepadla vás také?
25.10.2013 Rubrika „Song dne“ čas od času povoluje také sdělení osobnějšího charakteru. Pro dnešek se rozhodujeme ctěného práva využít a otevíráme srdce společně se zasněnými, psychedelií šmrcnutými, indie popovými divoženkami Lemolo.
24.10.2013 Jedna z nejvýraznějších kapel mathcorové scény The Dillinger Escape Plan letos vydala nové album One Of Us Is The Killer, na jehož podporu kapela nedávno odehrála evropské turné, během kterého zavítala do Prahy a Ostravy.
23.10.2013 Přesně před půl stoletím nahrál ve studiu Bob Dylan jednu ze svých nejikoničtějších písní. The Times They Are a-Changin' dala jméno stejnojmennému albu, stala se úspěšným singlem a oblíbeným hledáčkem cover verzí.
21.10.2013 Pianistka par excellence, dánský debutantský klenot. Dnes již s druhým albem Agnes Obel opět čeří vody klasického písničkářství á la Regina Spektor. Jeden klavír a pár smyčců kompletně pod taktovkou Agnes, jejíž gesto padá v ten pravý podzimní, nostalgií nabitý čas.
14.10.2013 Debutová desky My Heart Soars Like a Hawk olomouckých Nylon Jail už vykukuje zpoza rohu. Čekání na ní si nyní můžete zkrátit novou skladbou Abscissa, kterou kapela nabízí k ochutnání.
13.10.2013 Jay Z přerůstá v legendu a jako mnoho dalších z jeho branže si uvědomuje, co to znamená. Dává tak najevo především adaptací Mariny Abramović, která se koneckonců v krátké exkurzi k nové desce Magna Carta... Holy Grail.
12.10.2013 Před pár týdny se k nám přiřítili američtí post-hardcoristé Letlive. a celou strahovskou Sedmičku přivedli do varu. Zavzpomínejme společně na jejich vystoupení poslechem novinkového singlu Younger z desky The Blackest Beautiful, která spatřila světlo světa letos v červenci.
11.10.2013 Pixies se vrací do Česka, s pompou ve dvou večerech, pokaždé s jiným setlistem. Slib koncertu sezóny čeká na své naplnění. Kapela přijíždí s novým EP, my si dnes ale dáme jednu starší skladbu - Wave Of Mutilation v živé podobě, jak zazněla poměrně nedávno v pořadu BBC Later With...Jools Holland.

431-440 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.