Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
9.10.2013 Pražští Hentai Corporation si svůj energický rock'n'roll jedou už pár let, ale teprve teď natočili svůj první oficiální videoklip - je na písničku Equlibristic Brides a mapuje lesní dobrodružství zpěváka kapely Radka Škarohlída. No, a je ... ehm, zajímavý.
7.10.2013 Literatura, komiks a hudba ruku v ruce. Jaromír 99 propadl od Aloise Nebela komiksu a již za dvaasedmdesát hodin vyjde v Česku jeho očekávané komiksové zpracování Zámku.
6.10.2013 Pomalu se blíží dvě koncertní zástavky anglických post-rockerů 65daysofstatic v České republice. Proč si tedy nezkrátit čekání na tuto událost, ať už se chystáte do Prahy nebo Brna, připomenutím zřejmě nějvětšího hitu této kapely?
30.9.2013 Že máme rádi Polsko, to už od nás asi víte. Kamp! jsou tři kluci za klávesami, které přesvědčí, že synth pop není mrtvá škatulka. A že to není akademická škatulka, tihle tři roztancují celé pódium. Jakkoliv velké.
29.9.2013 Pokud jste letos zavítali na slovenskou Pohodu, možná to bylo vaše první setkání s touto kapelou, a rovnou naživo a rovnou při jejich nejlepším koncertním vystoupení (jak tvrdí oni sami). Nebo se k vám dostal jejich debut, album Orthodox.
27.9.2013 Chvíli poté, co Mumford and Sons ohlásili pauzu, tu máme nový počin od frontmana kapely Marcuse Mumforda. Písní Fare Thee Well (The Dink's Song přispěl na soundtrack k připravovanému hudebnímu dramatu Inside Llewyn Davis bratří Coenových.
26.9.2013 Čtveřice vtipálků z pražských Vinohrad jsou v českém muzikantském rybníčku v dobrém slova smyslu stálicemi a i když si jejich set můžete poslechnout téměř na každém větším festivalu, rozhodně se vám nikdy nezprotiví.
25.9.2013 Pražský koncert Editors bude určitě jednou z nejzajímavějších událostí podzimní sezóny. Vyspělá kapela, která má na kontě čtyři studiové nahrávky k nám totiž přiveze aktuální desku The Weight Of Your Love.
23.9.2013 Nové album MGMT je venku a s ním také druhý videoklip této nevyzpytatelné dvojice. Netradiční lovestory, obrazy plné otazníků a symbolismu, futuristický příběh poukazující na následky drogové závislosti, to vše v krásných filmových záběrech.
23.9.2013 Marshall Mathers je zpátky. Vlasy má opět na peroxidovou blond a podle prvních ukázek se vrací kamsi ke kořenům. Ke svým kořenům. Album The Marshall Mathers LP II vycházející třináct let po „jedničce“ budeme moci poslouchat od 5. listopadu.

441-450 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.