Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
6.1.2014 Všichni se budou smát! „Mulatu má vlastně sociální téma, což nemíváme často. Je o nezaměstnanosti a nutkání to v životě vzdát,“ říká hradecká dvojice k duchem letní desce Nipomo, kterou vypustí 25. února. Ač jde o protestsong, je to hravé a skotačivé, plné skrytého optimismu.
5.1.2014 Letos budeme mít šanci opět vidět v Praze naživo Metallicu. Sice novému albu, které chystá, nebude dáno zase tolik prostoru, ale tentokrát si budou moci její fanoušci sami vybrat, jaké skladby chtějí slyšet. Dost možná mezi nimi bude i Fade To Black.
3.1.2014 Další z přehlídky velkých kapel, které míří do našeho regionu v letošním roce, jsou Suede. Britská legenda je totiž jedním z headlinerů slovenského festivalu Pohoda.
2.1.2014 Uplynulý rok jsme zakončili s Nine Inch Nails a upozornili tak na jedno z velkých jmen, které pro nás v tom pravě započatém roce připravili promotéři i živě. A klidně v tom můžeme pokračovat, na Colours of Ostrava letos dorazí jméno z největších, Robert Plant s kapelou Sensational Spaceshifters.
31.12.2013 Rok 2013 zakončujeme písní, která to všechno řekne za nás. Letos na jaře se web muzikus.cz ocitl v menší krizi a jeho osud byl nejistý. Ale máme za sebou Vánoce a stále jsme tu a dokonce máme spoustu plánů do budoucna.
30.12.2013 Malá kudrnatá holka z Austrálie, která kašle na americký sen. A když stojí vedle Davida Bowieho a Tildy Swintonové, vypadá jak jejich dcera. Tahle hezká tvářička osciluje mezi největší popovou nadějí za rok 2013 a... one hit wonder. Uvidíme, co přinese příští rok - potenciál, věřím, Lorde má.
29.12.2013 Nadechněte se, potápíme se. Píseň, symfonie, experiment. Píseň velkého rušného města, která sleduje proudící gesta. Obrazy, básně. Julia Holter, kouzelnice a obroditelka folku. Každoroční objev roku.
28.12.2013 V Superstar prý řekl Rosenberg hudebního průmyslu, že jde o skladbu desetiletí. Daft Punk vydali po sedmi letech desku, já z toho mám pořád smíšené pocity, baví mě to, stará láska nerezaví, ale nikam se neposouvá,... pořád to hraje v rádiu.
27.12.2013 MS MR. [Miss Mistr]. Rozjařená kapela, u které jsem, stejně jako u Alt-J, na rozpacích. Jestli je to kýč, nebo docela fajn popík. Guilty pleasure! Remix od CHVRCHES rozhodl: ten srdceryvný text, zahalen do osmdesátkové diskotéky, je prostě k sežrání - snad víc, než v původním vyznění.
26.12.2013 Spousta z nás už slyšela během shánění vánočních dárků snad všechny koledy, které existují. Do klasického vánočního shonu vstupuje Corey Taylor, aby nám popřál Veselé Vánoce, prozradil, kam si máme strčit rolničky, ...

371-380 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.