Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
12.3.2014 Minulý rok vyšlo mnoho kvalitních nahrávek, proč si tedy některé z nich nepřipomenout pomocí sekce Song dne. Kurt Vile a jeho Wakin on a Pretty Daze je více než hodinu trvající deska, na níž člověk takřka nenatrefí na slabé místo. A perfektně padne do současné jarní atmosféry.
10.3.2014 Artur Rojek, někdejší vůdce Myslovitz a polských legend Lenny Valentino, dnes otec OFF Festivalu a jeden z velkých hybatelů nejméně polské alternativní hudby, vyjde z ústraní na jaře.
9.3.2014 These New Puritans jsou jedním z headlinerů britského Great Escape Festivalu, který se koná každoročně v květnu na jihu Anglie, v přímořském městečku Brighton. Nepochybně je taková třídenní akce s celkovým počtem kolem 400 účinkujících studnicí poznání pro všechny zájemce o nové a neobjevené.
8.3.2014 Proklínaná, naoko kontroverzní, obviňovaná, zesměšňovaná i milovaná. Courtney Love je stále královnou, punkerkou i životem oprýskanou písničkářkou. V současnosti má vlastní youtube pořad, v němž interaktivně komunikuje s fanoušky a vyráží na koncertní turné.
6.3.2014 I slovenská Pohoda se může jako již tradičně pochlubit jmény z aktuálního popu, jedna taková letošní premiéra v našem regionu má původ až u protinožců. Na letiště za Trenčínem dorazí psychedelická pop formace Tame Impala.
5.3.2014 Loňská jednička britské hitparády, singl Love Me Again Johna Newmana bude ke slyšení i na festivalu Colours of Ostrava. Skladbu najdete na jeho debutovém albu Tribute. Letos si díky ní tento mladý zpěvák a hudebník vysloužil dvě nominace na Brit Awards.
3.3.2014 Nový Zéland už dal o sobě vědět mockrát. V poslední době třeba díky Lorde nebo The Naked And Famous. Ale jsou tam i méně nápadní kreativci, kteří na první pohled mohou vypadat jako z jiné planety, když jim však dáte šanci, zjistíte, že se v jejich uměleckém vyjádření skrývá mnoho.
1.3.2014 To se všeobecně ví, že malý Sean Lennon jednou přinesl ze školy poněkud psychedelický obrázek a jeho otec John se dílem tak nadchnul, že napsal píseň s ještě psychedeličtějším textem, načež pak všichni stejně říkali, že to nebylo obrázkem, ale LSD.
28.2.2014 Reinkarnace britského post-punku osmdesátých let, přímí pokračovatelé Joy Division v podpatcích. Trocha feminismu, trochu riot grrrl, objev, který naplno vykrystalizoval v loňském roce, debut, který má permanentní rotaci předplacenou. Savages.
27.2.2014 Čas od času mě omrzí veškerá současná hudební nabídka a dostanu chuť se přehrabovat v šuplíku a vytahovat desky hudebníků, na které dávno sedl prach a které nabízí krásné cesty časem. Jedním takovým oblíbeným retro potěšením je pro mě i Molly Drake.

331-340 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.