Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
21.9.2013 Už nezbývají ani dva měsíce a Praha přivítá Suede. Bylo na čase, dalo by se říct, sice asi půjdeme hlavně na největší hity Suede z devadesátých let, ale i nová deska nabízí pár solidních kousků.
20.9.2013 Hudba deštů a bouřek, rodné město triphopu, Bristol a jeho první vyslanci: Massive Attack. Z poslední desky pro dnešek vybíráme svým potleskem strhující, videoklipem dorovnávající atmosféru Paradise Circus.
19.9.2013 Dnes slaví narozeniny Jarvis Cocker. Přejeme vše nejlepší a připomínáme si jednu ze zásadních písní jeho domovské kapely Pulp, nesmrtelné téma o rozdílech ve společnosti, o životě ze dne na den a švábech lezoucích po zdech pokoje. Common People.
18.9.2013 O tom, že se James Blake sváže s hiphopem, už samotný mladý Brit, který rozvířil hladinu jak folku, tak elektroniky, básní dlouho. Na letošní Overgrown, jeho druhé desce, se spolčil kromě Briana Eno také se světoznámým RZA.
16.9.2013 Američanka Maïa Vidal, která teď ovšem žije v Barceloně, se představila i na letošní Pohodě. Singl Follow Me pochází z její debutové desky God is My Bike.
9.9.2013 Kanadské duo Amber Webber a Joshua Wells přijede koncertovat do Prahy, z jejich třech studiových alb vybíráme to první pojmenované jako kapela samotná – Lightning Dust a představujeme skladbu Highway. Poslouchejte a těšte se na 16. října!
9.9.2013 Vydání nové desky americké kapely Korn pod názvem The Paradigm Shift je naplánováno na 4. říjen. Ta s sebou přinese nejen nové písně, ale také návrat kytaristy Briana Welche, který v nedávné době rozjel svou vlastní kapelu Love And Death.
7.9.2013 Nu-metal se zdál být mrtvý už skoro deset let. Moc současných kapel se k tomuto stylu už nehlásí, jelikož tento žánr už nemá mnoho co nabídnout. Mladí Američané My Ticket Home se s novou deskou hrdě hlásí k nu-metalovému odkazu.
6.9.2013 Pixies před pár lety vyprodali, letos také. Nová skladba by vás měla utvrdit v tom, že další koncert, přidaný, byste zmeškat neměli. Dva dny starý videoklip doprovází skladbu Indie Cindy, která patří k novému EP se čtyřmi skladbami.
5.9.2013 Pamatujete si ještě na Scissorhands? Tahle krátce trvající (už přes pět let neživá) indie-punková garáž byla chuťovkou pro otrlé, protože zvyknout si na Tuzexův zpěv, to nebylo nic pro slabší povahy. Pro punkery nehráli dost punk, pro indie rockery vlastně nebyli dost indie.

451-460 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.