Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
13.6.2014 Předchozí dny jsme byli naladěni na vlnu folku, nyní udeříme na vážnější strunu. Třebaže to zní v případě elektronické hudby jako špatný vtip, v případě lidí smýšlejících jako pořadatelé polského Sacrum Profanum je třeba se zastavit.
12.6.2014 Tenhle chlápek přehazuje housle a kytaru za záda v mžiku oka. Andrew Bird má za sebou sedm alb a to osmé je v něčem zajímavé. Sestává se kompletně z coverů The Handsome Family.
11.6.2014 Zkouškové. Krvavé balady, voodoo panenky & seriály. Seriály skončily a HBO se opět vyšvihlo, je co dohánět během zítřejších bouřek: od nás jsme obdivovali Hořící keř, za oceánem pak tajuplný thriller Temný případ.
9.6.2014 Britská čtveřice Childhood, která míchá psychedelii s ozvěnami surf rocku, začíná být čím dále více vidět. Naživo ji dokonce uslyšíme i u nás, a to už zanedlouho na blížícím se festivalu United Islands Of Prague.
8.6.2014 V horký nedělní den vzpomínáme krom jiného na reunion amerického folkového dua Simon & Garfunkel. Dejme si tedy nějakou tu klasiku, píseň I Am A Rock, která je o tom, že někdy je lepší nemít žádné city, jako skála nebo ostrov v moři.
6.6.2014 Po necelém roce se k nám vrací britská heavymetalová legenda Iron Maiden. Do Brna přiveze kapela už tuto neděli stejný program jako loni do Prahy, tedy retro koncert oživující turné k albu Seventh Son of A Seventh Son. Kdo ještě nemá lístek, zaváhal. Brněnský Velodrom hlásí vyprodáno.
5.6.2014 Suuns. Kanadští vizionáři, kteří nahlíží se svou kytarovou muziku do budoucnosti. Čtveřice, která mísí art rock s elektronikou a psychedelií. Hudební perfekcionisté, kteří bezmezně experimentují s formou, a přesto přináší nezapomenutelné melodie.
4.6.2014 Nezadržitelným tempem se blíží vydání páté řadové desky od Kasabian. Že se tato britská parta nebere zase tak vážně, jak by se mohlo z některých jejích mediálních prohlášení zdát, je zřejmé i z klipu k singlu eez-eh. Na nové album 48:13 se můžeme již těšit 9. června.
3.6.2014 Současný král popu Justin Timberlake dnes poprvé představí průřez svým sólovým repertoárem v Praze. Hlavní náplní jeho dvouhodinového koncertu (jak slibují pořadatelé) budou skladby z jeho úspěšného loňského dvoudílného alba The 20/20 Experience.
2.6.2014 Austrálie má co nabídnout. Jedna docela čerstvá kapela od protinožců Trouble With Templeton vydává už 12. května své debutové album Rookie. V singlu Soldiers tato pětice sází na vlnivou melodiku, kdy láká posluchače na popový refrén, aby ho pak utopila ve strojově opakované frázi na závěr skladby, zatímco rozvíjí další zvukové plochy a „šílenství“ do ztracena.

261-270 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.