Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
16.7.2014 Americký muzikant uchvátil minulý pátek návštěvníky slovenské Pohody, ale zkrátka nepřijdou ani ti z vás, kdo vyrážejí na Colours of Ostrava. Již ve čtvrtek večer představí ve slezské metropoli své speciální kytary a také svého „šíleného bubeníka.
14.7.2014 Money For Rope je čtveřice, která střídá bubeníky jako na běžícím páse, ale údajně už našla toho pravého a každé jejich živé vystoupení má docela jinou atmosféru. Jak to dělají?
12.7.2014 Gerda Blank byla odvážná žena, kterou zastřelili, když chtěla zdolat Berlínskou zeď. A Gerda Blank je taky dvojice novozélandských muzikantů, kteří se rozhodli, že by se mohli se svým energickým rock´n´rollem usadit v Brně. Pro nás jedině dobře.
11.7.2014 Nejenom z The National, ZAZ či Roberta Planta je letošní ročník Colours of Ostrava živ. My fandíme třeba Johnu Grantovi. Původně Američan, ale dnes už Islanďan, jehož životní trable by dobrovolně za ty své vyměnil asi málokdo, zahraje v sobotu 19. července.
10.7.2014 Byl jednou jeden Američan, po rodičích měl mexické kořeny, jmenoval se Sixto Rodriguez a byl to písničkář. Na začátku sedmdesátých let vydal dvě alba, ale ve Státech po nich ani pes neštěkl, a tak nahrávací společnost odstoupila od smlouvy.
9.7.2014 Eins, zwei, drei, dneska jedna taková letní, nostalgická. A důkaz, že i milovníci hlubokých lyrických textů mají občas slabou chvilku. Moimir, Hank, Sonja, krátké triko, lesklé červené botky a melouny. Kdyby třeba někomu byla zima... Refresh your mind!
7.7.2014 Není nad dobrý název. A čím podivnější, tím lepší. Takže Neřvi mi do ucha si za název připisují bod. Další bod pak mají za to, že po svém rozvíjí poetiku, kterou započali Midi Lidi a Kazety.
5.7.2014 Letní červencové počasí sice o sobě dává vědět celkem pomalu a nejistě, ale to neznamená, že si nemůžeme pustit hudbu, která k letní náladě přímo vybízí. Jedním takovým prázdninovým soundtrackem je jednoznačně album od britských Swim Deep pojmenované Where The Heaven Are We.
4.7.2014 Kalifornská legenda experimentálního hip hopu oznámila svůj konec. Na svém facebookovém profilu Death Grips napsali, že veškerá zbývající data jejich koncertů se ruší, ale připravované dvojalbum The Powers That B ještě letos vyjde.
2.7.2014 Další stanice: Naděje. Tak se jmenuje v překladu druhé album Manu Chaa, chlapíka, který už ve čtvrtek večer vystoupí na Rock For People Stage. Na jeho hudbu snad ani není fyzicky možné nehnutě stát a my dnes lákáme ukázkou Mr. Bobby právě ze zmíněné desky.

241-250 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.