Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
26.3.2014 Tom Delonge je známý především jako zpěvák pop-punkových Blink-182, se kterými momentálně nahrává nové album, ale nejsou to jen oni, jimž se Delonge věnuje. Velkou část v jeho hudebním životě tvoří také Angels & Airwaves.
24.3.2014 Brýle s velkými černými obroučkami, tvář, které se nedostalo nějaký ten pátek holícího strojku a kytara proklatě vysoko u krku. Tak takto šablonovitě by se dal popsat prototyp písničkáře 21. století. Představujeme vám Into It. Over It.
23.3.2014 Damon Albarn dnes slaví čtyřicáté šesté narozeniny. A brzy vydá první sólovou desku. To už je dost důvodů pro to, abychom si frontmana britských Blur v rámci rubriky Song dne připomněli. Činíme tak prostřednictvím The Good, The Bad and The Queen.
21.3.2014 Dánská alternativní hudba je svět sám pro sebe. Vzhledem k malému teritoriu produkuje až nepoměrně velké množství interesantních umělců a kapel, z nichž mnohé hrají na evropské nezávislé scéně prim. Sleep Party People k tomu mají také nakročeno.
20.3.2014 O ruské alternativní scéně se toho u nás příliš nenamluví. A je to škoda, protože především milovníci ponurých, melancholických kytar by v tamním prostředí našli své. Také já si v ruském indie čas od času libuji, a mám v něm i jednu srdcovku – Manicure.
19.3.2014 Smutníte-li, že Sufjan Stevens už delší dobu neroztahuje svá andělská křídla, vězte, že nyní na čas není důvodu. Rodák z Michiganu a modla obyvatel Illinois se totiž vrací jako součást projektu Sisyphos.
17.3.2014 Nespoutaná pestrobarevná hudební imaginace Lesní zvěře má nového pokračování. S výraznými nu-jazzovými konturami, avšak ve skutečnosti žánrově nespoutané, v improvizaci a nástrojové exhibici si libující trio se po pěti letech vrací s novou deskou.
16.3.2014 Pojďme si připomenout jeden z největších comebacků posledních měsíců, snad i let. Slowdive jsou shoegazové legendy, pro mě osobně mnohem výš než opěvovaní My Bloody Valentine. Pro dnešek vybírám When the Sun Hits, klasický song z desky Souvlaki.
14.3.2014 Pardubická stálice Vypsaná fixa vydává v těchto dnech svou novou desku Krásný smutný den. Zavzpomínejme však i na staré časy této formace, která letos slaví už dvacítku existence. Znáte třeba dema, která předcházela jejich první řadové desce?
13.3.2014 Jak už jistě víte, Queens of the Stone Age se po roce vrací do Česka. K této příležitosti vybíráme jako Song dne skladbu Make It Witch Chu, ta se původně objevila na Hommeových legendárních pouštních sessions...

321-330 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.