Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
2.3.2012 Už teraz, v nedeľu 4. marca, sa do Prahy po druhý krát vráti francúzsky dream-popový projekt M83. Anthony Gonzalez a spol na koncerte v Lucerna Music Bare predstavia hlavne svoj nový album Hurry Up, We're Dreaming, ktorý vyšiel na jeseň minulého roku.
1.3.2012 Po čtyřech letech se do naší země vrátí kanadská zpěvačka Alanis Morissette, tentokrát na festival Colours of Ostrava. Tentokrát tedy vybíráme něco od ní, a to rovnou jeden z největších hitů - Ironic.
29.2.2012 Osmý den možná schází, třistašestašedesátý rozhodně ne. Alespoň jednou za čtyři roky. Tak jako letos. Máme tady bonusovej den, zadarmo, tak si ho užijme.
28.2.2012 A pokračujeme ve festivalovém duchu. Na slovenské Pohodě a polském Open'eru začátkem července vystoupí zpěvačka Natasha Khan s projektem Bat for Lashes. Připomeňme si její úspěšnou desku Two Suns a... třeba singl Daniel.
27.2.2012 Dlouhých pět let po svém premiérovém vystoupení u nás na festivalu Colours of Ostrava se do našich končin v létě vrátí švédská kytarovka Mando Diao, kterou jako jedno z hlavních lákadel ohlásil Open Air Festival.
26.2.2012 Osmdesátku by dnes oslavil legendární folkový zpěvák Johnny Cash. Na závěr své kariéry se do popředí vrátil kupříkladu úspěšným coverem písně Hurt amerických Nine Inch Nails, pro kterou je moderními posluchači znám možná nejvíce...
25.2.2012 Tehdy již ex-člen úspěšné rockové kapely Genesis Peter Gabriel se přesně před pětatřiceti lety vypravil na sólovou dráhu. Jeho první eponymní deska nabídla mimo jiné i jeden z jeho nejslavnějších singlů vůbec - píseň zvanou Solsbury Hill.
24.2.2012 Bude to již čtyřicet let, co charismatický introvert Nick Drake vydal své dosud nejoceňovanější album Pink Moon. Dva roky na to se tento plachý folkař předávkoval antidepresivy a ve věku šestadvaceti letech zemřel.
23.2.2012 Je tomu rok, co se z ceny Grammy za album roku překvapivě radovala kanadská parta Arcade Fire. Jejich vítězství rozpoutalo řadu nevole mezi fanoušky klasického mainstreamu, kteří ani netušili, co či kdo to ti Arcade Fire vůbec jsou...
22.2.2012 Před padesáti lety se na vrchol britského žebříčku usadil singl Rock-A-Hula Baby/Can't Help Falling In Love z dílny Elvise Presleyho. Král rock'n'rollu písničku zařadil i do svého komediálně laděného filmu Blue Hawaii

921-930 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.