Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
21.4.2012 Jméno Artura Rojka je v posledních sedmi letech spjato s OFF Festivalem, po celých dvacet let však až do včerejška bylo pevně spojeno také s kapelou Myslovitz. Jedna z nejoblíbenějších polských skupin fanouškům vyrazila dech, když...
20.4.2012 Dnes večer bude pražské Rock Café patřit legendární novovlnné kapele The Stranglers, která se do naší matičky vrací po třech letech. Pokud se chystáte, na zkrácení chvíle vám posíláme Always The Sun.
19.4.2012 Britský písničkář Ed Sheeran pokračuje v úspěšném tažení se svým loňským debutem plus. I proto jako dnešní Song dne vybíráme jeho aktuální singl nazvaný Drunk. Mimochodem, v létě budete Eda moci vidět na rakouském Frequency Festivalu.
18.4.2012 Škóti The Twilight Sad prichádzajú po troch rokoch znova do Prahy. Na stráhovskej Sedmičke predstavia dnes večer najmä piesne z ich albumovej novinky No One Can Ever Know, ktorá vyšla vo februári.
17.4.2012 Dnes sa v rámci aprílovej edície EuroConnections predstaví v Paláci Akropolis fínsko-francúzské duo The Dø, ktoré sa prednedávnom objavilo aj v našej rubrike Seznamte se.
16.4.2012 Skotská R'n'B a soulová zpěvačka a písničkářka Emeli Sandé boduje se svým debutovým albem Our Version of Events, které jí vyšlo v únoru. Aktuálním singlem z něj a zároveň naším dnešním Songem dne je píseň Next to Me.
15.4.2012 Arctic Monkeys sice před necelým rokem vydali aktuální album Suck It and See, skladbu R U Mine na něm však nenajdete. Jedná se o letošní novinku, kterou kapela nejprve zveřejnila na Youtube, pak vydala digitálně a 21. dubna ji při příležitosti...
14.4.2012 "Zvieratkárska poetika" mokrých očí verzus vyhladovaná smečka vyznávačov, prírody, ornitológie, zlomených sŕdc, opekačiek, sekvojov, turistiky a nevšedného gitarového pesničkárstva. Vták Shearwater zajtra po prvýkrát uspokojí české aj nečeské bezodné krky.
13.4.2012 Zaprvé, zpěvák Pavol Habera včera oslavil padesátku. A zadruhé, Team se rozhodli udělat tečku za svou kariérou a v květnu vyrazí na své poslední turné. Je snad zapotřebí ještě nějaké další zdůvodňování, proč dnešní výběr padl na klasickou Držím ti miesto?
12.4.2012 Po čtyřech letech by se letoš britští Bloc Party měli vytasit s novou deskou. Zatím není známo, kdy vyjde, nicméně na léto má kapela naplánováno turné, které zavítá i k našim sousedům...

871-880 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.