Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
29.3.2015 I když má Donaufestival v erbu vytkán příslib vizuálně ohlušujících představení, jimž kromě hudby vévodí i všemožná představení divadelního, výtvarného či filmového směru, nakonec s Grouper všichni oči zavřeme a pomalu se vypaříme za lehkých tónů klavíru a zasněného hlasu, …
27.3.2015 Surrelismus jednadvacátého století, který vám zatočí nejen očima, ale i ušima. Holly Herndon je přeci jen v prvé řadě vizionářkou, vystudovanou hudební inženýrkou překotných melodií, galakticky minimalistického techna, netušených vyvrcholení.
25.3.2015 Pamatujete si video o sérii lidí, kteří se měli poprvé políbit? Šlo loni o jednu z nejúspěšnějších virálních reklam. Dnešní doporučení ale míří jiným směrem, původně bylo zacíleno jen jako doprovod oslavy příchodu nového roku, o niž se v Austrálii staral Flume.
23.3.2015 Jižní Amerika neprodukuje jen rozverné latinské rytmy. Na vlnách temné krautrockové samby se totiž veze chilská trojka Föllakzoid. Kdyby uměla temná hmota hrát, zněla by nějak takhle.
21.3.2015 Brněnská kytarovka Animé vydala před měsícem svou čtvrtou desku. Album Dead Trams, které vyšlo ve spolupráci s Xproduction, je poctou městskému prostoru.
20.3.2015 Před nedávnem uběhl rok, co vyšlo první album rakovnických Manon Meurt. Skupina, která snad uhranula mnohé víc než My Bloody Valentine, jimž předskakovala, se touto skladbou připomněla. Rakovnická čtveřice nelení, koncertuje a nahrává nové skladby.
19.3.2015 Britský hudebník Sam Lee propadl kouzlu archetypálních témat a melancholicky drásavých melodií staré anglické hudby. Už dlouhou dobu navštěvuje potomky dávných skotských, irských i romských kočovných rodin, poslouchá tajuplné příběh
18.3.2015 Dnešní song dne patří Beatě Hlavenkové, jednomu z nejpozoruhodnějších úkazů na současné české klasické/jazzové scéně. Skladatelka a pianistka je známá nejen díky četným spolupracím s dalšími hudebníky.
16.3.2015 Pobaltský hudební export není zrovna intenzivní, Kurak však mají předpoklady k tomu, aby Vilnius vyměnili za cestování po Evropě. Pohybují se totiž v čím dál oblíbenějších vodách moderního jazzu a mísí jazz s downtempovou elektronikou.
13.3.2015 Snili jste někdy, jaké by to bylo mít Warpaint na domácím bytovém koncertě? Netradiční live session, kterou čtyři podmanivé art rockerky natočily pro internetovou platformu Dazed vám nesplněné tužby alespoň částečně splní.

81-90 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.