Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
20.8.2014 Kanadský hudebník Dan Snaith představuje další novinku ze stejnojmenného alba Our Love, jež vyjde první říjnový týden. Psychedelická taneční elektronika v minimalistickém duchu se rozezní na podzim i živě v pražské MeetFactory. Poznamenejte si datum 16. října.
18.8.2014 Slovenská elektronika světového formátu, tak by se dal jednou větou shrnout track Baby Boy producenta Juraje Líšky a jeho sedmičlenného projektu Fallgrapp. Právě ten byl jedním z objevů slovenské scény na letošním Grapu.
16.8.2014 Úvodní záběr pohltí. Už před týdnem jsem se dojímal nad jiným klipem FKA Twigs, středeční debutantky, která kouzlí s hlasem, hudebními zákoutími a uhrančivými klipy. Nárazy. Smyčky. Otřesy. Ticho. Můj tip na album roku.
15.8.2014 J jsme zastihli před Mírem, když byla filmovka, s kytarou, i akusticky, i s orchestrem Hey!Rabbit. Jeli zrovna společné turné, s dodávkou, a bylo to takové to zapomenuté vystoupení pro pár lidí, u něhož na vás dýchne atmosféra Letní filmové školy víc než z jakéhokoliv filmu
14.8.2014 Sacrum Profanum se letos ponese ve znamení Warp Records, tedy pravděpodobně nejvýraznějšího vydavatelství na poli současné elektronické hudby. Krakovský týden dlouhý festival patří mezi ty (polské) festivaly, za nimiž by člověk jezdil přes půl zeměkoule.
13.8.2014 Už včera jsme vzpomínali s At Bona Fide a s Le1fem nejde jinak – stále doutnající benjamínek nekompromisního rapu nakonec na Creepy Teepee nedorazil. Na OFFu jsme se ale dočkali.
11.8.2014 Netradiční hudbu a netradiční přístup máme rádi. At Bona Fide jsou ostravský klenot o třech hranách, řádně zaprášený, řeže a narůstá. Na Creepy Teepee šlo o první koncert a pár přítomných se shodlo, že šlo o jejich nejlepší vystoupení, přitom proběhlo jako bouře, letní políbení, a hned zmizelo.
11.8.2014 Už dnes v novém prostoru pražského Fora Karlín vystoupí po svém loňském koncertě na Rock For People Queens of the Stone Age. Jako předskokanku si vezou frontmanovu manželku Brody Dalle, v repertoáru loňskou desku ...Like Clockwork..
8.8.2014 Grape Festival se blíží, a tak si představujeme rovnou jednu britskou kytarovku z line-upu, na ty je tento piešťanský svátek letos obzvlášť bohatý. Palma Violets jsou debutanti, kteří loni v únoru desku 180 a pocházejí z Londýna.
6.8.2014 Ed Sheeran vyvolává spory, někteří ho oslavují, jiní kritizují, jak už to bývá. Nedávno se však celkem kontroverzně ocitl na první pozici žebříčku „nejmocnějších umělců na poli černé hudby a urban music v Británii.“

221-230 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.