Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
Kalendář
song dne
4.8.2014 Psychedelický pop zní od Austrálie až po Kanadu, ale málokdy slyšíme o kapelách z Latinské Ameriky. Trocha surf rocku, plovoucí nálady, psychedelické snění s inspiracemi brazilského hnutí tropikalismu a návykové melodie charakterizují vazbení brazilských Boogarins.
1.8.2014 Neutral Milk Hotel odhalili kouzelné dveře k indie rocku nejspíš mnohým. Kromě té nekonečně dlouhé řady odkazujících muzikantů se jejich plakáty ocitli v pokojíčcích mnohých smrtelníků.
31.7.2014 Když hudebník píše o druhém, je to jako by sám nabízel nástroje ke své interpretaci. Noise Parade jsou motorem noisového střihu, který v nánosech hluku začíná s čistým stolem, změť se line proti notovému sešitu, pop vykukuje a pokaždé pohladí, roztančí.
30.7.2014 Včera jsem na LFŠ narazil na kytaristu jedné brněnské kapely. Zapáleně mi vyprávěl o jménech z programu OFFu, která mi moc neříkala. Tenhle stav se odehrává v případě katovického festivalu každoročně. Překvapí tam, kde jste to netušili, a celistvě nezklame.
28.7.2014 Jaký je to pocit, když se někdo zatne pod kůži a pak už jen trhá, aniž by dále cokoliv? Tak sledujeme cestu, po níž se vydává šestadvacetiletá Britka (jamajských i španělských kořenů), která by se dala označit za největší objev serveru YouTube.
26.7.2014 Začala Letní filmová škola. To pro mě spíš než tradiční koncerty znamená spoustu náhodných setkání. Včera v Hradišti hráli dvě zapálené kapely proti Bártovi a spol. s ohromnou vervou. Tihleti rockeři!
23.7.2014 Britský projekt Metronomy k létu tak nějak prostě patří. Bylo to stejné s jejich tři roky starým albem The English Riviera a podobné je to i s loňskou deskou Love Letters. Když si k tomu vyberete ještě skladbu Month of Sundays, lenivý letní den je tím docela zpečetěn.
21.7.2014 Po dvou letech přicházejí s novým singlem a klipem britští chameleoni Alt-J. Ve skladbě Hunger of The Pine mísí minimalistické ozvěny, scénické zvukové plochy, výkřik „ I am a female rebel“ od Miley Cyrus a francouzsky zpívaný závěrečný chorál.
20.7.2014 Závěrečný den festivalu Colours of Ostrava zakončí krom jiných americká kapela The National. Pokud se na koncert chystáte, čekání si můžete zkrátit naší reportáží z Varšavy a poslechem skladby Pink Rabbits, která pochází z jejich loňské oceňované desky Trouble Will Find Me.
18.7.2014 Tento týden je ve znamení festivalu Colours of Ostrava, který je multižánrový, nechybí na něm tedy ani elektronika. Stále aktuální deska dánského producenta Trentemøllera se jmenuje Lost a dnes v noci ji uslyší naživo i návštěvníci ostravské chlouby.

231-240 (1086) 

na začátek posounout vzad předešlé 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.